Популярні сьогодні ролетні системи мають широку сферу застосування. Їх використовують для захисту віконних прорізів, дверей будинків і квартир, а також в якості гаражних воріт. Ще один вид ролетних систем – рольрешёткі, які знайшли широке застосування в якості захисту вітрин магазинів.

Віконні ролети

Віконні ролети, використовувані в якості захисної конструкції, є прекрасною альтернативою грат. При цьому вони більш практичні і мають цілий ряд корисних функцій: захист від сонячних променів, шумо- і теплоізоляція. Естетичні показники віконних ролет також знаходяться на високому рівні – правильно підібраний колір зробить ролети прекрасним доповненням для інтер’єру в будь-якому стилі.

При великій кількості вікон у будинку можна доповнити конструкцію дистанційним управлінням, що дозволить приводити ролети в рух одним натисканням кнопки. Великою перевагою ролет є їх антикорозійна стійкість, довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Ламелі віконних ролет виготовляють з алюмінію наповненого поліуретаном і покритого захисним шаром з полімерних композицій.

Ролети-ворота

Конструкція ролетних воріт практично ідентична віконних і дверних. Полотно систем для гаражних воріт виготовляється з більш широких і міцних ламелей. Найчастіше для таких систем використовуються ламелі з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Ролетні ворота прекрасно підходять для об’єктів з обмеженим простором перед в’їздом.

Ролети-решітки

Ролети-решітки виготовляються з профілю з отворами. Такі конструкції служать для тих же цілей, що і звичайні ролети, але при цьому вони не перешкоджають огляду і проникненню світла в приміщення. Профіль для ролетних решіток виготовляється з екструдованого алюмінію і має товщину від 56 до 84 мм. Для поліпшення міцності ролетних решіток може використовуватися екструдований двостінний профіль з алюмінію. Така конструкція ідеально підходить для прорізів значних розмірів.

Конструкція

Всі види ролетних систем мають єдине конструктивне рішення і складаються з:

  • Полотна, утвореного ламелями різної довжини і ширини, виготовлених з алюмінію, сталі або пластику. Вибір розмірів і матеріалу виготовлення ламелей залежить від типу роллетной системи;
  • Вала, на який намотується полотно;
  • Захисного короба з різними типорозмірами, що змінюються в залежності від конструкції роллетной системи;
  • Бокових кришок, які створюють ребрами жорсткості для короба;
  • Напрямних, по яких переміщається полотно.

Залежно від сфери застосування ролетних системи, матеріалу виготовлення ламелей і, отже, її ваги застосовуються різні типи приводів для переміщення полотна. Існує кілька різновидів механічних приводів з ручним керуванням і електроприводи, які можуть управлятися кнопковими перемикачами, пультами ДУ, таймерами, датчиками.

Сучасні ролетні системи компанії rollety-ua.com.ua завдяки великому асортименту застосовуваних матеріалів і приводів для переміщення полотна можуть використовуватися на найрізноманітніших об’єктах. Незалежно від сфери застосування вони прекрасно справляються зі своїми функціями, надаючи своїм власникам надійний захист, неперевершений комфорт з гарантією зручною і тривалої експлуатації.

Різновиди захисних ролетних систем