Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 050 144-94-00
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Купити захисні ролети в місті Суми

Захисні ролети в місті Суми сьогодні є практично незамінними, як з точки зору функціональності, так і з точки зору надійності. Це стильне і красиве доповнення до дизайну фасаду, не тільки прикрашає будинок, але і має ряд дуже важливих функцій. Крім прямої задачі – захисту об’єкта від несанкціонованого проникнення, вони мають ще ряд інших факторів, які тільки збільшують їхню значимість і необхідність. Так, наприклад, ролети прекрасно захистять Ваш будинок і предмети інтер’єру від впливу сонячних променів, також повітряний прошарок між вікном і виробом забезпечує додаткову термоізоляцію приміщення, як взимку, так і влітку.

Ролетні ворота Суми

Насправді захисні ролети, це сучасна інтерпретація – прообраз жалюзей, відомий людям ще з Давньої Греції. За роки свого існування вони підвергалися трансформації і удосконаленню, і прийшли до нас вже в тому вигляді, в якому ми їх використовуємо зараз.

Гаражні ворота – вибираємо конструкцію в місті Суми

Купити ворота для гаража – досить важкий процес. Сьогодні компанії пропонують різні варіанти воріт, тому зробити вибір на користь тієї або іншої конструкції буває досить важко. Гаражні ворота роллетного типу є одними з найбільш популярних. Наша компанія спеціалізується саме на цих конструкціях. Переваги даних воріт перед конкурентними рішеннями:

  1. Простота використання;
  2. Широкий вибір виробів;
  3. Надійність.

Гаражні ворота роллетного типу – конструкція, яка з’явилася на ринку України відносно нещодавно. Якщо ви вирішили зупинити свій вибір саме на них – ми можемо запропонувати вам ворота високої якості. Ми здійснюємо доставку в місто Суми і по всій області.

Великий досвід виробництва ролетних воріт в місті Суми

Захисні ролети купити в Сумах

Ми займаємося виробництвом ролокасет в вашому місті на протязі тривалого часу – дев’ять років. Це дозволило зайняти своє місце на будівельному ринку України. Ролетні ворота можна замовити у нас на сайті. Тут Ви можете купити гаражні ролети в Сумах, при цьому ціна здивує кожного. Якісна і надійна продукція, яку ми пропонуємо клієнтам, встановлюється ними на вікна, вітрини, кіоски, гаражі, в’їзні прорізи.

Хочете дізнатися вартість гаражних ролет в місті Суми саме вашого розміру?Телефонуйте, або залишайте свою заявку

На сайті для зручності покупців функціонує сервіс попереднього розрахунку вартості. Для того, щоб ним скористатися необхідно заповнити просту форму,в якій треба вказати розміри і параметри бажаних ролет та відправити менеджеру магазину. Через деякий час він зв’яжеться з Вами і назве вартість. Також на сайті до вашої уваги надані фото вже встановлених конструкцій.