Доставка по всій території України

Зробивши замовлення в нашій компанії, наші фахівці повинні уточнити у вас спосіб доставки готового виробу. Компанія Rollety-UA пропонує вам наступні способи доставки:

  • Новою Поштою в найближче відділення;
  • Кур’єрською доставкою;
  • Самовивіз з міста Дніпро, прямо з виробничого цеху.

Завдяки накладеної системі постачання товарів через кур’єрську службу доставки «Нова Пошта», ми маємо хорошу знижку. Тому даний варіант буде найбільш вигідним для кінцевого споживача, і ми намагаємося працювати саме таким способом. Але, якщо ви з місті Дніпро, вам природно, також буде вигідно забрати самостійно готовий виріб. Так, ви можете подивитися на виробничий процес, де виготовляються самі ролети. Ми абсолютно не приховуємо свого виробництва і готові показати кожного клієнта як і де виготовляється для нього виріб.

Оплата виробу

Що ж стосується оплати товару, то після того, як ви узгодили з нашим менеджером і затвердили замовлення, потрібно внести передоплату в розмірі 500-1500 гривень, в залежності від повної вартості конструкції. Після чого замовлення запускається в роботу. Термін виконання вироби зазвичай триває в межах 7 робочих днів. Після того, як замовлення буде готовий, вам буде виставлений рахунок на оплату вироби. Після того, як ви оплачуєте решту суми, ми висилаємо вам товар на заздалегідь узгоджений адресу. Ви можете оплатити вироби:

  1. Готівковими коштами;
  2. Через Приват 24;
  3. На індивідуальний рахунок ІП;
  4. Також ми працюємо з ПДВ операціями.