Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 050 144-94-00
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Гаражні ворота в місті Херсон від виробника

Кожен житель міста Херсон розуміє, для свого автомобіля потрібно вибрати максимально якісну системи захисту. Тому наявність приватного гаража – це норма для даного регіону. Безліч гаражів обладнані старими гаражними воротами, які використовувалися раніше. Але час йде вперед і потрібно їх міняти, або звертати увагу на системи нового покоління. Наша компанія пропонує вам купити гаражні ворота в Херсоні ролетного типу. Про те, чим же дані конструкції виділяються на фоні інших читайте нижче. Наші фахівці відповідають на ці питання і дають свої рекомендації щодо вибору.

Ролети на гараж в місті Херсон – якісна продукція за доступною ціною

гаражні ролети в місті Херсон фото

Ролетні конструкції – на сьогоднішній день дуже популярний механізм для закриття отвору в гараж, або ж в’їзд у двір. Спочатку захисні ролети застосовувалися виключно для віконних і дверних пройомів, як альтернатива залізним решіткам. Але конструкція стрімко набирала обертів, що зараз ми можемо побачити її навіть на автомобілях. І це не жарт. Гаражні ролети в місті Херсон – конструкція, яку можна зустріти дуже часто. Чому ж вони стали такими популярними? Що б розібратися у цьому, наведемо п’ять доводів, які змусять вас задуматися про те, що б купити ролети на гараж в Херсоні::

  1. Максимально простий механізм конструкції;
  2. Висока міцність;
  3. Великий асортимент профілю, виду управлінь, кольорової палітри;
  4. Швидкість установки;
  5. Відмінна ціна в порівнянні з іншими видами воріт.

Ролети на гараж механічні в Херсоні

Як бачите переваг у даних виробів достатньо, і це не порожні слова, а перевірені і доведені позитивними відгуками факти від багатьох жителів міста Херсон. Давайте розберемо детальніше, що ми вам можемо запропонувати.

Які ж види профілю для гаражних ролет ми пропонуємо своїм клієнтам

Наша компанія Rollety-UA – є виробником даних конструкцій вже більше семи років. Весь цей час ми цілеспрямовано виготовляемо тільки ролетні ворота для гаражу. За весь цей час ми отримали величезний досвід у виробництві, правильному виборі комплектуючих та монтажі даних виробів. Якщо ви збираєтеся замовити ролети для гаража у нас, ми можемо запропонувати вам наступний профіль:

  • Пінозаповненний профіль. Даний профіль виробляється з алюмінієвої фольги, яка шарами намотується на форму у вигляді готової ламелі, потім в середину готового профілю задувається поліуретанова піна. Даний профіль має теплові властивості і захищає отвір від холоду. У цьому його головна перевага. Ви можете вибрати ширину такого профілю: 55 мм, 77 мм. Профіль шириною 55 мм монтується на пройоми шириною до трьох метрів, все що більше цієї довжини йде установка 77 мм профілю, тому що 55 мм профіль може не витримати вітрового навантаження і стабільність роботи може бути під загрозою.
  • Екструдований профіль. Цей тип профілю виготовляється з цілісного листа алюмінію, методом екструзії, тобто продавлювання через спеціальну форму. Даний тип профілю вже більш жорсткий і міцний, його називають ще антивандальним. Такий профіль порожній всередині, не має наповнення, але для більшої міцності є ребро жорсткості, знаходиться в середині, уздовж всієї ламелі.

готові ролетні ворота в місті Херсон

Одна з кращих цін на захисні ролети в місті Херсон на ролетну продукцію

Як виробник, ми можемо дозволити собі запропонувати ціну нижче, ніж у конкурентів, через те, що не маємо дилерської націнки на свої продукти. Що є безумовно нашою перевагою перед конкурентами

Гарантійні умови, терміни виготовлення та доставки ролокасети у Херсон

З кожним клієнтом, який вибирає співпрацю з нами, ми укладаємо договір в якому чітко прописуються всі умови, в тому числі гарантійний термін, час виготовлення, кількість передоплати за товар. Ми працюємо за передоплатою 10% від вартості виробу, саме цієї суми нам досить, що б запустити виріб в роботу. Гарантійний період – 1 рік, саме стільки ми даємо гарантії на свої вироби. Якщо, у вас при неправильній експлуатації, або інших гарантійних випадках, щось станеться з виробом, ми його відремонтуємо вам безкоштовно. В середньому, ролетні ворота, ширина яких три метри виготовляються на протязі 7-10 робочих днів. Після того, як виріб успішно виготовлено, наш менеджер зв’яжеться з вами і надішле на вказаний вами телефон у формі замовлення номер товарно транспортної накладної. Після чого, виріб відправитися службою доставки до відділення, або кур’єрською доставкою до дому, як ви побажаєте. Зробивши замовлення в нашій компанії в місті Херсон – ви отримаєте по-справжньому якісний продукт, за приємною вартістю.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии