Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 097 577-63-33
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

 Купити захисні ролети за відмінною ціною в місті Чернігів

Ми пропонуємо самий надійний спосіб зберегти майно своєї квартири, офісу або павільйону – це встановити алюмінієві ролети в місті Чернігів. Наша компанія виготовляє гаражні ролети, ролворота, рольставні на вікна та двері. Вони з легкістю поглинають шум вулиці, яскраве світло,а також захищають від зловмисників, при цьому дарують фасаду приміщення прекрасний вид.

Що ж собою являють захисні ролети

ролети на гараж Чернігів зображення

Ролетна конструкція містить два основних елементи полотно і короб. Полотно представлено у вигляді ламелей з усім відомого металу – алюмінію. Короб зазвичай складається з більш важкого і міцного матеріалу.

Ви з легкістю зможете замовити в Чернігові захисні ролети у нас, так як ми працюємо по всій території Чернігівської області. Ми виготовляємо рольставні з різними типами управління. Покупець зможе вибрати за найкращою ціною, що йому подобається і підходить, будь то ручне управління (механічне) або автоматичний привід.

Ролетні ворота Чернігів

ролетні ворота Чернігів

Також, ми виготовляємо в Чернігові ролетні ворота. Це конструкція має більшу вагу і жорсткий профіль, тому що їх розміри в два, а то три рази перевищують віконні. Купити ролетні ворота в Чернігові за найкращою ціною можна у виробника таких конструкцій. Чому власне вибирають дані вироби для в’їзних воріт? Справа в тому, що дана конструкція буде менш витратна і дорога ніж стандартні ворота. Так, міцність у розгорнутих воріт буде по-сильніше, але якщо порівнювати екструдовані ролетні ворота з розгорнутими – ролетні ворота мають більше переваг. Вони зручніші у використанні, компактні, мають меншу вагу, через що навантаження на електричний моторчик менше, що вигідно позначиться на ціні самого виробу.

Гаражні ролети У місті Чернігів

гаражні ролети Чернігів фото

Але найбільш популярними гаражними воротами в прекрасному місті Чернігів є гаражні ролети. Це конструкція, яка, не побоїмося цього слова, врятувала багатьох власників автомобіля. Адже в міських умовах, так і за містом, буває дуже часто немає вільного простору для відкатних або ж секційних варіантів. А всі вони вимагають вільного простору біля гаража, або ж в самому гаражі. Що є дуже великою проблемою для багатьох. А гаражні ролети – це вирішення цієї проблеми. Виріб кріпиться строго в отворі, або ж накладним способом, і єдине, що займає вільний простір – це металевий короб, розташований зверху пройома. Саме в нього намотується полотно гаражних ролет. Дана конструкція встановлюється на прорізи шириною аж до шести метрів в ширину. Тільки треба враховувати, що пінозаповнений профіль підходить для прорізів до трьох метрів в ширину, а екструдія до шести.

Від чого залежить ціна

Вартість захисних ролет буде залежати від:

  1. Розмірів;
  2. Кольору;
  3. Типу управління.

Для того, що б прорахувати ціну, вам достатньо подати заявку на нашому сайті. Так само, перш ніж замовляти радимо ознайомитися з фотографіями захисних ролет в каталозі наших робіт.

Якщо ви вибрали нашу компанію, ви отримуєте:

  1. Якісний виріб;
  2. Гарантію 12 місяців;;
  3. Швидку доставку.

Виробляються гаражні ворота та інші конструкції за вашими розмірами отвору. Вам не потрібно буде підганяти отвір, ми зробимо саме таку конструкцію як вам потрібно.