Разрахунки вартості конструкції у місті Львів
Телефонуйте – 097 577-63-33
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Купити ролокасети у місті Львів. Найкраща ціна від виробника

гаражні ролети Львів фото

Ролетні ворота у місті Львів прекрасно вписуються в інтер’єр сучасних будівель, гаражів і не менше гармонійно поєднуються з архітектурою старого міста. Профіль для ролокосет випускається в багатій коліровій палітрі. Вибрати необхідні вам ролокасети у можна опираючись на їх вартость, характеристики полотна, типу приводу.

Ролетні ворота або звичайні гаражні ворота у Львові, що обрати

Вибираючи між залізними воротами старого зразку і сучасними гаражними ролетами більшисть мешканців Львівської області віддають перевагу останнім. Пояснюється це досить просто. Захисні ролети мають високі естетичні показниками, надійні при єксплуатації та зручніми, адже не портребують зайвого простору для відкриття-закриття. Купити ролети у Львові – значить вирішити не тільки питання безпеки, а й істотно підвищити комфорт.

Ролети для гаражу в місті Львів – основні механізми конструкції

Захисні ролокасети – це гнучке полотно, яке складається с профілю (ламель). При піднятті полотно намотується на вал, розташований у верхній частині системи. Для виготовлення полотна використовуються цільний алюміній або алюмінієва фольга. Як правило ролети встановлються на:

  • Гаражах;
  • Житлових будинках;
  • В’їздних воротах;
  • Офісах;
  • Вітринах;
  • Торгових павільйонах.

Види профілю захисних ролет

Для кожного типу будівлі використовується різний профіль. Кажучи про гаражні ворота,   доцільним буде пінонавовнений або екструдований профіль шириною 55, 77 мм. Для вікон, вітрин магазину підійде профіль шириною 35, 44 мм.

Також треба дивитись на загальну ширину конструкції, яку треба виготовити. Профіль 55 мм відмінно підходить для пройомів до трьох метрів завширшки. Профіль 77 мм підходить для більш широких пройомів, до п’яти метрів.

ролетні ворота Львів фото

Відкриття-закриття ролетних воріт у Львові може бути використаний мехніческій-річний тип приводу або електропривод з дистанційним управлінням. Вибір залежить від місця установки ролетних систем, їх кількості, ваги полотна, кола людей експлуатують захисні ролети у Львові. Вибираючи електропривод, ви маєте можливість оснастити систему датчиками, таймером, електронними замками.

Компанія rollety-ua.com.ua пропонує вам гаражні ворота ролетного типу у Львові по одній з найкращих цін в Україні. Асортимент продукції представлений конструкціями з різними розмірами, типом приводу, кольоровими рішеннями.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии