Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
 • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
 • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
 • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Ролетні ворота картинка

Ролетні ворота картинка

Самі по собі ролетні ворота – це конструкція, що складається з алюмінієвих ламелей, які намотуються на короб, який знаходитися зверху вироби. Таку систему відкриття, закриття потрібно віднести до одного з основних плюсів, тому що це економить багато місця. Про переваги ми розповімо Вам трохи нижче. Зараз про самі конструкції.

Широкий вибір профілів

Займаючись власним виробництвом, доводиться експериментувати з різними видами профілів. Часто буває, що покупець знає про їхню різноманітність, але зробити вибір, який задовольнить власні потреби досить важко. Тому, що б правильно визначитися з вибором профілю, потрібно чітко розуміти, для чого кожен з них призначений і які у них відмінності.

Компанія Rollety-ua виготовляє ролетні ворота з наступних профілів:

 • 55мм пінозаповненний;
 • 55мм екструд;
 • 77 мм пінозаповненний;
 • 77мм екструд.

Профілі ролворот фото

Ось ці чотири види профілю, на даний момент користуються найбільшою популярністю серед покупців і на практиці, для ролворот це найоптимальніший варіант. Яка ж різниця між цими профілями? Профілю 55, 77 мм пенозаполненние – мають пінне наповнення в середині. За рахунок наповнювача дана конструкція зберігає теплові властивості, але він менш міцний, ніж екструдований. Тому розглядати такий профіль для в’їзних воріт, ми не рекомендуємо. Такий профіль краще ставити в гаражний отвір. Про гаражних роллетах ви можете дізнатися докладніше ось тут.

Антивандальні ролети 77 мм екструд

Що ж стосується екструд, їх ще називають “«антивандальні» “ ролети, то вони виконані з суцільнолитого алюмінію. Алюміній заливається в спеціальну форму у вигляді ламелі, і отримуємо екструдовану роллету. Даний тип профілю набагато надійніше, зламати його, займе набагато більше часу. В середині він порожній, як ви бачите на фото. Для в’їзних воріт саме цей вид профілю ми рекомендуємо, плюс у нього краще вітрове навантаження, можна не переживати, що виріб може вигнуться під тиском вітру.

Підводячи підсумок, який же профіль вибирати, хотілося б сказати, що не потрібно думати, що пенозаполненний профіль менш надійний ніж антивандальний. Ні, просто він використовується зовсім для інших цілей. Якщо ви хочете купити ролетні ворота для виробничих складів, то краще вибирати піну. Вона і дешевше і рівня захисту буде досить, щоб убезпечити своє майно. Але якщо ви будете встановлювати конструкцію на вулиці – вибирайте екструд. Так, ціна на неї буде трохи більше, але і рівень безпеки відповідно вище.

Переваги ролетних воріт

ролетні ворота від rollety-ua фото

При виборі ролетних воріт, багато хто порівнює їх з відкотами або орними. Це цілком нормально. Але багато зупиняються саме на певом варіанті, тому що є ряд причин, які і є перевагами наших виробів:

 1. Ціна. Вартість роллетной конструкції существнно нижче, ніж інші варіанти;
 2. Зручність установки. Монтаж відбувається досить просто, що можна встановити самому, не замовляючи монтаж. Ми надаємо спеціальну інструкцію;
 3. Простота використання. Технологія відкриття і закриття настільки проста, що користуватися такими ними одне задоволення;
 4. Займана площа. Що б встановити ролворота, не потрібно багато місця, так як короб кріпиться вгорі прорізу, завдяки чому знижується займана конструкцією площа;
 5. Зовнішній вигляд. Акуратний, витриманий дизайн, який відмінно поєднується з будь-яким фасадом будівель.

Топ причин зробити замовити в нашій компанії

Замовляйте ролетні ворота в Rollety-ua

Вибір ролетних воріт – дійсно відповідальний процес, який вимагає часу. Тому, ми настійно рекомендуємо вам вивчити всі пропозиції на ринку і зупиниться на найвигіднішому.

Також, ми хочемо сказати, чому вам слід розглядати нашу компанію для замовлення:

 • Власне виробництво. Ми є виробником, який має своїх дилерів.
 • Ми виготовляємо вироби за розмірами вашого прорізу.
 • Відсутність дилерських націнок. Ціна на наші вироби, значно нижче, ніж у конкурнетов, завдяки власним виготовлення. Ми закуповуємо комплектуючі й самі виробляємо товар;
 • Висновок офіційного договору і гарантія 12 місяців;

Ми маємо великий досвід, адже займаємося виробництвом з 2009 року. Наші менеджери проконсультують, і допоможуть вам з правильним вибором профілю та управління. Також є можливість визову спеціаліста, який приїде і зробить точні виміри.