Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
 • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
 • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
 • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Ролетні ворота автоматичні сірого кольору фото

Ролетні ворота широко використовуються в повсякденному житті. На сьогоднішній день, їх ставлять на виробничих приміщеннях, складах, магазинах, офісах, в’їздах у двір. Конструкція є універсальною і практичною.

Самі по собі ролворота – це конструкція, що складається з алюмінієвих ламелей, які намотуються на короб, який знаходитися зверху виробу. Таку систему відкриття та закриття потрібно віднести до одного з основних плюсів, тому що це економить багато місця. Про переваги ми розповімо Вам трохи нижче. Зараз про самі конструкції.

Широкий вибір профілів

Займаючись власним виробництвом, доводиться експериментувати з різними видами профілів. Часто буває, що покупець знає про їхню різноманітність, але зробити вибір, який задовольнить власні потреби досить важко. Тому, що б правильно визначитися з вибором профілю, потрібно чітко розуміти, для чого кожен з них призначений і які у них відмінності.

Компанія Rollety-ua виготовляє ролетні ворота з наступних профілів:

 • 55 мм пінозаповненний;
 • 55 мм екструдуваний;
 • 77 мм пінозаповненний;
 • 77мм екструдований.

Ось ці чотири види профілю, на даний момент користуються найбільшою популярністю серед покупців і на практиці, для ролворот це найоптимальніший варіант. Яка ж різниця між цими профілями? Профіль 55, 77 мм пенозаповнений – має пінне наповнення в середині. За рахунок наповнювача дана конструкція зберігає теплові властивості, але він менш міцний, ніж екструдований. Тому розглядати такий профіль для в’їзних воріт, ми не рекомендуємо. Такий профіль краще ставити в гаражний отвір. Про гаражних роллетах ви можете дізнатися докладніше ось тут.

Автоматичні ролетні ворота з електропривідом коричневого кольору фото

Що ж стосується екструдії, їх ще називають “антивандальні” ролети – вони виконані з суцільнолитого алюмінію. Алюміній заливається в спеціальну форму у вигляді ламелі, і отримуємо екструдовану роллету. Даний тип профілю набагато надійніший, зламати його займе набагато більше часу. В середині такий профіль має додаткове ребро міцності. Для в’їзних воріт саме цей вид профілю ми рекомендуємо, також у нього краще вітрове навантаження, можна не переживати, що виріб може вигнуться під тиском вітру.

Підводячи підсумок, який же профіль вибирати, терба сказати, що не потрібно думати, що пінозаповнений профіль менш надійний ніж антивандальний. Ні, просто використовується зовсім для інших цілей. Якщо хочете купити ролетні ворота для виробничих складів, то краще вибирати піну. Готовий виріб буде дешевше і рівня захисту буде достатньо, щоб зберегти майно. Якщо встановлювати конструкцію на вулиці – краще віддати перевагу екструдії. Так, ціна на неї буде трохи більше, але і рівень безпеки відповідно вищий.

Переваги ролетних воріт

Ролетні ворота з екструдованого профілю 77 мм з калиткою фото

При виборі ролетних воріт, багато порівнянь з відкатними або орними. Цілком нормально. Але багато зупиняються саме на першому варіанті, тому що є ряд причин, і переваг:

 1. Ціна. Вартість роллетной конструкції значно нижча, ніж інші варіанти.
 2. Зручність установки. Монтаж відбувається досить просто. Можна встановити самому, не замовляючи монтаж. Надаємо спеціальну інструкцію.
 3. Простота використання. Технологія відкриття і закриття настільки проста, що користуватися одне задоволення.
 4. Займана площа. Щоб встановити ролворота, не потрібно багато місця, так як короб кріпиться вгорі прорізу, завдяки чому зменшується займана конструкцією площа.
 5. Зовнішній вигляд. Акуратний, витриманий дизайн, який відмінно поєднується з будь-яким фасадом будівель.

Топ причин зробити замовлення в нашій компанії

Замовляйте ролетні ворота в Rollety-ua

Вибір ролетних воріт – дійсно відповідальний процес, який потребує часу. Тому, ми настійно рекомендуємо вам вивчити всі пропозиції на ринку і зупиниться на найвигіднішому.

Також, хочемо сказати, чому вам слід розглядати нашу компанію для замовлення:

 • Власне виробництво. Ми є виробником, який має своїх дилерів.
 • Виготовляємо вироби за розмірами вашого прорізу.
 • Відсутність дилерських націнок. Ціна на вироби значно нижча, ніж у конкурнетов, завдяки власному виготовленню. Закуповуємо комплектуючі й самостійно виробляємо товар;
 • Висновок офіційного договору і гарантія 12 місяців;

Маємо великий досвід, адже займаємося виробництвом з 2009 року. Наші менеджери проконсультують, і допоможуть вам з правильним вибором профілю та управління. Також є можливість визову спеціаліста, який приїде і зробить точні виміри.