Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
 • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
 • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
 • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

На сьогоднішній день, існує досить багато альтернативних варіантів для закриття свого отвору в гараж. Це і орні, секційні ворота, а також і більш сучасна конструкція – гаражні ролети. Це механізм, який складається з ламелей, які з’єднані між собою шарнірним способом, утворюючи цілісне полотно. Процес роботи відбувається за рахунок намотування ламелей на короб, який розташований на самому верху виробу. Це дуже зручно і практично, тому, що не потребує додаткового простору. Виріб не заважає, його можна встановити в будь-який отвір.

Що вибрати гаражні ролети або секційні ворота

Коричневі гаражні ролети з пінозаповненим профілем фото

Обидві конструкції користуються попитом на ринку, тому, що б остаточно визначитися з вибором, потрібно поглянути на їх переваги:

 1. Вартість. Ролети на гараж будуть дешевше секційних, в силу того, що технологія виготовлення простіше. Секційні ворота – своєрідний преміальний варіант.
 2. Захисні властивості. Тут все дуже суб’єктивно. Секційні трохи будуть по міцніше, але сказати, що набагато – ні. Якщо поставити антивандальні ролети на гараж, а не пінозаповнені, вони будуть рівні по своїм захисним властивостям.
 3. Зовнішній вигляд. Тут другий варіант виграє і це безперечно. Секційні ворота виглядають дійсно дуже красиво, але чи варто за це переплачувати – вирішувати вам.
 4. Ремонтопридатність. Тут фаворит очевидний – це гаражні ролети. Набагато легше і дешевше поміняти одну, дві ламелі, ніж міняти цілу секцію.
 5. Габарити. Секційні вимагають вільне місце на стелі, тому що там кріпитися механізм, куди вони будуть підніматися. В цьому випадку ролетних продукція краща через свою мобільності і енергономіка.

У висновку про те, на чому зупинити свій вибір, радимо виходити зі своїх міркувань, але ми б рекомендували зупинитися на першому варіанті.

Види профілів і управління гаражних ролет

Автоматичні ролети для гаражу з екструдованим профілем фото

Є багато видів профілю. Ми, будучи виробником гаражних ролет використовуємо профіль від Aluproff:

 1. Пінозаповнений. Виготовляється з алюмінієвої фольги методом прокатки. Всередені такий профіль задутий піною. Є два основних розміри:
 • 55 мм;
 • 77мм.
 1. Екструдія або антивандальні ролети. Це посилений вид профілю – лита, алюмінієва конструкція. Набагато міцніший, ніж перший варіант. Його ми рекомендуємо встановлювати для великих отворів на незахищенних парканом гаражів. Він також є в двох варіантах:
 • 55мм;
 • 77мм.

Який профіль вибрати?

Якщо, ви замовляєте конструкцію для свого гаража, який оточений забором, вибір 55мм пенозаполненного профілю буде найправильнішим рішенням. Але, є дуже важливий момент. Це розміри вироби. Профіль 55мм рекомендується встановлювати на прорізи шириною до трьох метрів. Справа все в вітрового навантаження. Чим більше конструкція, тим більше хитка вона. Якщо ваш проріз більше 3 метрів, тільки 77 мм. Екструдію краще встановити, якщо гаражні ролети будуть виходити на вулицю.

Гаражні екструдовані ролети коричневого кольору з електроприводом фото

Що стосується видів управління, ми пропонуємо вам:

 • Ручне керування;
 • Кнопкова автоматика;
 • Автоматика (використання пульта дистанційного керування).

Тут вибір залежить тільки від ваших уподобань, тільки врахуйте, якщо габарити вашого вироби більше трьох метрів, відкривати і закривати її в ручну буде некомфортно, і ми рекомендуємо ставити на такі розміри автоматику.

Монтаж і установка гаражних ролет

Гаражні ролети від виробника в Україні фото

Насправді встановити конструкцію Ви можете і самостійно, це не складе особливих труднощів, тим більше, ми надаємо детальну інструкцію. Також наші менеджери завжди допоможуть вам, якщо виникнуть деякі питання. Як показує практика, встановлюючи самому, процес триватиме близько 4-5 годин. Але, ви завжди можете замовити монтажні послуги. Наші фахівці, приїдуть і встановлять, перевіряти працездатність вашого вироби, вам залишиться тільки насолоджуються експлуатацією.

Купити гаражні ролети в Україні

Замовити ролети на гараж у виробника, а не дилера набагато вигідніше з економічної точки зору. Також, ви можете самому забрати свої конструкції, тим самим подивившись виробничий цех.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии