Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 050 144-94-00
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Купити захисні ролети в місті Кропивницький (Кіровоград)

Наша кампанія rollety-UA продає надійні захисні ролети в місті Кропивницький. Вони захистять ваш будинок, офіс або гараж від зловмисників, опадів, шуму, сонячного світла. Ви можете купити також недорогі ролети на вікна для вітрин і кіосків.

Ролети – це конструкція, що складається з полотна, короба і приводу. Полотно – це ламелі ((профіль)), які можуть виготовлятися з алюмінієвої фольги методом роликової прокатки або методом екструзії. Матеріалом для виготовлення ламелей може служити тільки алюміній, захищений полімерною оболонкою. Останні використовуються для виготовлення гаражних ролет. В якості наповнювача для профілю використовується піна, яка підвищує міцність, шумо- і звукоізоляційні характеристики ролетних систем. Короб встановлюється у верхній частині системи і приховує вал, на який намотується полотно.

Ролетні ворота Кропивницький купити

Ви маєте можливість купити ролетні ворота в місті Кропивницький з ручним і дистанційним (автоматичним) управлінням. Ручне управління має на увазі використання механічних приводів для переміщення полотна, а дистанційне – електроприводи. Додатково захисні ролети можуть оснащуватися датчиками, таймерами, а також замками.

Ми пропонуємо придбати у нас ролети на гараж з доставкою в Кропивницький (Кіровоград), адже ми виготовляємо вироби за вашими розмірами отвору. Вартість ролетних систем залежить від усіх перерахованих вище факторів. Детальніше дізнатися про ціни, подивитися фото нашої продукції ви можете на сайті компанії.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии