Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 097 577-63-33
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
 • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
 • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
 • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Купити якісні захисні ролетні ворота в місті Вінниця – надійний захист вашого будунку

Тепер підібрати захисні ролети можна і для гаража, і для свого приватного будинку, дачі, комерційної та іншої нерухомості виробництва нашої компанії можна і в місті Вінниця. Їх монтаж проходить швидко, а вартість доступна, якщо звернутися до прямого виробника. Як же їх правильно вибрати? Потрібно звернути увагу на використовуваний профіль. Якість збірки, комплектуючих залежить від самої фірми. Звичайно ж виробник буде приділяти увагу кожнїй дрібниці набагато більше. Та й на захисні ролети ціна може бути набагато нижче, ніж у посередників.

Гаражні ролети в місті Вінниця фото

Ролети на гараж в місті Вінниця. Як вони працюють?

Всі сучасні гаражні ворота ролетного типу виробляють з алюмінію. Цей метал міцний і легкий, тому готова конструкція вважається навіть антивандальною. У місті Вінниця можна придбати ролетні ворота різних розмірів під любий пройом. Навіть гаражні ролети підходять в якості воріт на подвір’я. Їх монтаж можливий і на вході в магазин, заклад чи інше комерційне, виробниче приміщення. Якщо подивитися на фото міста, то можна побачити ці конструкції всюди. Розрізняють ролети з ручним або автоматичним приводом:

 • Електропривод призводить полотно в дію, як тільки натиснути на кнопку.
 • Механічний привід починає працювати після прокручування ручки.

Автоматичний привід коштує трохи дорожче, і разом з ним можна замовити і вимикач. Також виділяють звичайні (пенозаповнені) і екструдовані ролети більшої товщини. Який варіант вибрати – розглянемо нижче.

Який профіль для ролокасети вибрати виходячи зі своїх цілей?

Ролети на гараж в Вінниці фото

Алюмінієвий профіль може бути звичайним, наповнений піною всередені. Він виготовляється з алюмінієвої фольги. Така конструкція має меншу вагу і швидше накручується на вал. Але вона гірше витримує велике вітрове навантаження.
Та екструдованим – виготовляється с листа алюмінію, методом екстрізії. Всередині такий профіль має ребро жорсткості. Але в ньому немає наповнення піною. Екструдовані ролокасети мають такі властивості:

 • Є більш міцними, стійкими до пошкоджень, а також злому.
 • Мають більшу вагу.
 • Коштують трохи дорожче, так як полотно вгорі має ховатися за накладку великих розмірів. Вона обійдеться у велику суму.
 • Витримують велике вітрове навантаження.

Обидва варіанти виглядають практично однаково. Внизу обов’язково є невеликий вмонтований замок для більшої безпеки. Можна купити гаражні ролети у Вінниці будь-якого виду профілю, так як кожен тип має високу міцність та свої переваги. У будь-якому випадку споруда буде захищена від злому і інших чинників. Тому конструкцію встановлюють і в гаражах, і на перших поверхах квартир, приватних будинків.

У чому полягає захисна функція ролокасет

Ролетні ворота Вінниця фото готових робіт

На зовнішні ролети ціна в Вінниці не може бути надмірно низькою. Але можна не переплачувати дилеру і звернутися до прямого виробнику. Адже прямий виробник обов’язково підбирає якісні і довговічні матеріали, комплектуючі. Вони не можуть коштувати занадто мало. Вартість ролет виправдана їх високими захисними властивостями:

 • Захищають від проникнення, злому;
 • Всередину не проникають опади, волога та навіть пил;
 • Захист від вітру;
 • Нижній замок щільно з’єднує полотно і короб;

Немає жодної щілини, куди б не проник бруд, пил або, наприклад, фарба, яку так люблять розпорошувати вандали. Майно гаража або іншої нерухомості надійно захищене від усього цього. Тому можна купувати і ролети на вікна, що володіють тими ж властивостями. Їх встановлюють в будь-який віконний отвір. У прямого виробника Rollety-UA можна замовити рольставні в місто Вінниця потрібних Вам розмірів. Та й установку ми проведемо в стислі терміни, на відміну від посередницьких фірм.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии