Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 050 144-94-00
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Захисні ролети для гаража в місті Рівне виробницвто компанії Rollety-UA

Ролети на гараж Рівне фото

Ролети на гараж в місті Рівне з’явилися давно. Але з історії своїм походженням зобов’язані древнім грекам. Адже саме вони одні з перших почали використовувати прообраз сучасних ролет для захисту своїх будинків. Сьогодні використання сучасних рольставень значно ширше. Їх встановлюють як на приватних будинках, гаражах, так і на офісних будівлях, магазинах, кіосках і т.д. Функціональне призначення сучасних ролокасет також значно розширилося і дещо змінилося. У сучасному світі гаражні ворота ролетного типу встановлюють, перш за все, для захисту від злому. Вони надійно захищають гаражний отвір, що робить неможливим розбити або проникнути всередину. Решта функцій ролет це так би мовити «побічне явище». Одним з них є їх шумоізоляційні властивості, енергозберігаючі функції, а також захист предметів інтер’єру від згубного впливу сонячних променів.

Ролокасети в місті Рівне – сучасна система захисту

ролетні ворота Рівне фото

Стильний і сучасний зовнішній вигляд ролетних воріт, а також досить великий вибір кольорів, робить їх практично універсальними для установки на будь-якому фасаді будівлі в місті Рівне. Висока надійність і міцність матеріалів, з яких виготовляють сучасні ролети, дозволяє використовувати їх на протязі досить тривалого часу при цьому вони не вимагають ніякого додаткового догляду і практично не потребують ремонту.

Одним з провідних виробників захисних ролет в Рівному є наша компанія. Продукція нашої компанії користується популярністю, як серед приватних замовників, так і серед комерційних підприємств.

Захисні ролети можна купити у нас в компанії Rollety-UA. Тут ви можете придбати ролети на вікна, вітрини, кіоски, а також гаражні ролетні ворота. Приємною обставиною є ціна. Ми пропонуємо якісну продукцію власного виробництва, і при цьому вартість одна з кращих на ринку. Слід зазначити, що ми не тільки продаємо ролокасети, але також пропонують послуги з їх встановлення (монтажу).

гаражні ролети Рівне фото

Для того, щоб полегшити життя клієнта, менеджери нашої компанії допоможуть вам порахувати вартість готового виробу. Для цього необхідно зв’язатися з нами або вказати розміри і параметри Ваших майбутніх захисних ролет в спеціальній формі «замовити розрахунок». Через деякий час з Вами зв’яжеться менеджер, який озвучить їх орієнтовну вартість. Також на нашому сайті представлені фото робот, які були виконані співробітниками компанії.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии