Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 050 144-94-00
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Замовляйте якісні захисні ролети в прекрасному місті Черкаси

Ролетні ворота – це конструкції, в яких виробникам вдалося об’єднати високі естетичні показники і відмінні функціональні можливості. Це виріб з металу, що складається з полотна, яке намотується на вал і приводиться в рух за допомогою спеціального приводу. Популярність даної конструкції на сьогоднішній день в місті Черкаси тільки зростає в силу зручності і довговічності конструкції.

Для багатьох гаражні ролети стали не тільки символом безпеки, а й захистом від надлишку сонячного світла.

Компанія Rollety-UA пропонує величезний вибір кращих ролокасет для будь-якого виду пройому в Черкасах. Асортимент продукції дозволяє підібрати відповідні за розмірами, вартості та кольорового оформлення алюмінієві ролети. Конструкції не складні в експлуатації, надійні і мають довгий термін служби. У нашому каталозі ви знайдете опис, характеристики, фото і ціни захисних ролетних воріт.

ролетні ворота Черкаси фото

В якості приводу для відкриття-закриття гаражних воріт ролетного типу та й не тільки можуть застосовуватися як ручні – механічні приводи, так і електроприводи. Останні більш популярні і зручні, оскільки дозволяють управляти конструкцією віддалено, організувати її роботу спільно з фотодатчиками, датчиками пожежної сигналізації, таймером.

Ролокасети в Черкасах можуть бути встановлені на вікна, вітрини і кіоски. Наша компанія пропонує також і ролети на гараж в Черкасах, які відрізняються розмірами, кольором, ціною, міцністю і шириною профілю. На нашому сайті ви знайдете технічні характеристики, вартість, фото наших готових конструкцій. Навіть такі надійні і довговічні конструкції як гаражні ролети потребують періодичного обслуговування, а в разі неправильної експлуатації і установки – в ремонті. Наша компанія лише на виробницвті захисних ролет в Черкасах, але ми виправимо всі негаразди по гарантійному терміну обслуговування в разі виникнення різних, життєвих ситуацій.

Захисні ролети використовуються в Черкасах для надійного захисту павільйонів та кіосків. Забезпечуючи збереження, вони не псують зовнішній вигляд будівлі і забезпечують нормальний рівень природного освітлення.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии