Купити захисні, протизламні ролети

Залізні грати вже не є актуальними, їх час минув. Якщо потрібно надійно подбати про своє житло, кращим варіантом буде купити захисні ролети. Займаючись власним виробництвом, ми пропонуємо наступні продукти.

Що б замовити захисні ролети – виберіть свою область на карті

Захисні ролети – особливості конструкції, установки та принцип роботи

Вироби уявляють свого роду металеві жалюзі і працюють за принципом тканинних. Захисні ролети складаються з алюмінієвих ламелей, які надійно з’єднуються один з одним, утворюючи цілісне полотно. Дуже важливий момент – матеріал виготовлення ламель. Тільки алюміній. Ніяка не сталь, нержавіюча сталь, оцинковка. Вся справа в тому, що алюміній – міцний і в той же час легкий метал. Завдяки цьому, вага самого виробу істотно нижче і навантаження на двигуна менше, а конструкцією зручніше управляти. Також, алюміній ставитися до м’яких металів, саме через це він забезпечує плавність ходу всієї конструкції. З іншого виду металу ролети не виробляють. Також до особливостей конструкції потрібно віднести простоту вироби. Тому що за рахунок спрощення конструкції, збільшується термін використання продукту. Легке відкриття і закриття, ніяких западання і непотрібних деталей, які грають непряму роль при роботі механізму. Нічого зайвого.

купуйте металеві ролети

Підходить для будь-якого отвору

Встановити захисні ролети можна на різні види прорізів:

 • Для вікон;
 • Дверні;
 • В’їздні;
 • Гаражні.

Це, дійсно універсальний виріб, яке виконує набагато більше функцій і становить конкуренцію багатьом видам воріт, металевих дверей і решіток. Ви, можете самі встановити конструкцію, це не складе особливих труднощів. Але, все ж, є деякі, тонкі моменти, які ми вказали в нашій інструкції, яка допоможе вам при інсталяції конструкції. Або ж, можете замовити послугу монтажу. Наші фахівці, швидко і без зайвих питань, встановлять, протестують працездатність вироби.

защитні ролети фото

Як вибрати захисні ролети

Що бправильно зробити свій вибір, потрібно розуміти деякі особливості.Ми підготували список рекомендацій по вибору, на які потрібно звернути увагу:

 1. Розмір і підготовка отвору. Найголовніше – правильно зробити виміри. Що б після установки, між виробом і прорізом не було люфтів і щілин.
 2. Остання ламель НЕ замотується на короб. Це дуже важливий момент, якщо ви замовляєте ролети на гараж. Потрібно розрахувати, що б ваш транспортний засіб вільно заїжджати, тому завжди робіть зазор на одну ламель (до 5-8 сантиметрів).
 3. Вибрати профіль. Є два види профілю: пенозаполненний і екструдований.
 4. Ширина профілю: 39мм, 55мм, 77мм;
 5. Вибір виду управління: ручний (замок ригеля, інерційна касета), автоматичний (клавіша, пульт дистанційного керування);
 6. Визначитися з видом монтажу. Є такі види монтажу::
 • Накладний (внутрішній, вбудований);
 • Вбудований (внутрішній, вбудований);
 • Комбінований, коробом назовні і всередину.

фото монтажа роллет

Топ 4 причин купити захисні ролети від компанії Rollety-ua

На ринку широкий вибір, де можна придбати даний продукт. Чому ж вам варто звернути увагу на нашу компанію:

 1. Вартість наших товарів значно нижче. Це пояснюється тим, що ми займаємося власним виробництвом і можемо виставляти ціну, без дилерської націнки, що роблять багато виробників, тим більше, якщо їх розцінки вказані у валюті.
 2. Знижки на товар до 20%. Ми надаємо нашим клієнтам хорошу знижку при покупці від двох штук;
 3. Укладення договору за вашим бажанням;
 4. Гарантія 12 місяців.

Ми з радістю допоможемо Вам, зробимо конструкцію, якій Ви будете із задоволенням користуватися не один рік.