Купити рольставні картинка

Що таке захисні ролети для вікон

Сьогодні, кожна людина все частіше замислюється про безпеку свого житла, складського приміщення, офісу, магазину. Одним словом майна. Крадіжки трапляються все частіше. Від них в цьому не застрахований ніхто, завжди треба думати про безпеку. Мова піде про захисні ролети – рольставні. Це конструкція, яка за принципом роботи схожа з тканеві жалюзі, замість яких використовуються алюмінієві ламелі.
На сьогоднішній день алюмінієві ролети дуже популярні. Наша компанія є виробником ролетних конструкцій. Тобто, замовляючи, ви отримуєте індивідуально створений продукт. Найчастіше їх можна зустріти на:

 • Вікнах;
 • Дверях;
 • Воротах;
 • Гаражах.

Ролети на вікна, двері або все ж решітки, що вибрати? Переваги перших

Захисні ролети на вікна білого кольору від виробника фото

Металеві решітки, раніше були дуже популярні. Але всьому, колись приходить кінець. На сьогоднішній день їх використання не є актуальним, адже з’явилися більш технологічно досконалі конструкції. Це ролети на вікна та двері. Звичайно, хтось може не погодитися, але такі факти на користь ролетних виробів:

 • Надійний захист всього полотна. Вони закривають ваше вікно, дверний проріз повністю, в той час, як решітка ні. Через це, можна пошкодити ваше вікно, що доставить вам неприємності.
 • Складність злому. Металеві грати легко зрізати болгаркою, адже в них для цієї операції відповідна форма. Спиляв кріплення і все. Решітка знята. У 2021 році, для зловмисників це легка здобич. З ролетами на вікна набагато важче. Так, і їх можна зламати, але витратити на це потрібно набагато більше часу і зусиль. Вигода і переваги очевидні.
 • Функціональність. Ролети можна відкрити як вам завгодно і коли цього хочеться. Грати ж одного разу поставив і все;
 • Зовнішній вигляд. Так, решітки виглядають приємніше, можна покласти красиву квітку в горщику, або котика :). Але чи варто через це купувати їх? Вибір за вами.
 • Корозія. Грати з часом ржавіють. Від цього не дітися нікуди. Так, можна зварюванням підлатати. Але з ролетами, цього не виникне, та й в ремонті вони більш невибагливі.

Підводячи риску, потрібно відзначити, що ціна захисних ролетних виробів вище, але незначно, а переваги, які ви отримуєте в кінцевому підсумку, більш масштабні та значущі. Схиляти на бік покупки тієї або іншої конструкції немає сенсу. Ми можемо тільки дати вам практичні рекомендації та вигоди придбання вироблених нами конструкцій.

Матеріал, види управління і профілю рольставней

Вся продукція виготовляється з алюмінію, тому що це легкий і міцний вид металу. Профілі бувають двох видів: антивандальний (екструдований) або пінозаповнений. Перші всередині з ребром міцності та виконані з литого алюмінію, що забезпечує більшу щільність. Пінозаповнений профіль – менш міцний, так як виконаний з алюмінієвої фольги, намотаною шарами один на інший, а всередині ламелі задуті піною. Такий вид профілю, більш утеплений і коштує трохи дешевше екструдії. Також слід звернути увагу на ширину профілю. Для віконних і дверних прорізів використовуються ламелі шириною:

 1. 39 мм;
 2. 44 мм;
 3. 45 мм.

профіль для ролетних вікон

Рекомендації по вибору профілю

Дороге – не завжди доцільно купувати! Вибираючи профіль, потрібно звертати свою увагу:

 1. На що будемо встановлювати виріб;
 2. Де буде стояти конструкція.

Встановлюючи ролети на вікна – краще всього підходить профіль 39 мм пінозаповнений. За вартістю бюджетний, але для вікон є оптимальним варіантом. Якість роботи і міцність залишаються на високому рівні. Завжди потрібно враховувати, що вікна бувають і великих розмірів. На цей випадок, якщо розмір вашого прорізу понад два метри краще розглянути до покупки профіль 45 мм і 44 мм екструдований.
Другий важливий момент, на що потрібно звернути увагу – де буде стояти роллета. Рекомендуємо ставити екструдію тільки на вікна перших поверхів квартир, приватних будинків, так як вони найбільш уразливі до злому. Тому про захист краще подбати сповна.

Захисні ролети кольору антрацит для вікон в Україні фото

Види управління

Щодо механізмів відкриття і закриття найбільш популярним є інерційна касета на пружині. Це недорого коштує і працює безвідмовно. Якщо купуєте для бізнес цілей, краще підходить ручне управління з замком внизу. Касета тут не підійде, так як, вмонтована всередині приміщення. Якщо віддаєте перевагу автоматиці, пропонуємо два варіанти на вибір:

 1. З пультом дистанційного керування.
 2. З вимикачем автоматичного підйому.

Якщо встановлюєте вироби на двері , вікна, то автоматікане є фаворитом, тому що габарити вироби невеликі, і переплачувати все ж не варто. Але вирішувати як завжди вам.

 Наші гарантії якості

Ролети захисні для вікон білого кольору фото

Компанія Rollety-ua несе відповідальність за свої вироби в більшій мірі, ніж дилерські представництва. Тому що налагоджено власне виробництво виробів, щоб клієнти залишилися максимально задоволеними. Купити ролети на вікна чи двері у нас дуже просто. Досить зв’язатися з менеджером і вказати габарити отвору, вид монтажу і бажаний профіль і тип управління. Після чого вам буде озвучена ціна на ваше виріб. Ви за бажанням можете укласти договір з нами. Так само на свої продукти у нас гарантія 12 місяців.