Купити рольставні картинка

Сьогодні, кожна людина все частіше замислюється про безпеку свого житла, складського приміщення, офісу, магазину. Одним словом майна. Крадіжки трапляються все частіше. Від них в цьому світі не застрахований ніхто, але подумати про безпеку, безумовно, варто. І мова піде про рольставні – ролетні конструкції, які нагадують тканинні жалюзі, замість яких використовуються алюмінієві ламелі.

На сьогоднішній день рольставні дуже популярні, а інтернет-магазинів, що пропонують подібну продукцію сила-силенна. Але, ми є саме виробником ролетних конструкцій. У нас бути власне виробництво, де ми виготовляємо рольставні по вашим розмірам прорізу. Тобто, замовляючи, ви отримуєте індивідуально створений продукт. Рольставні ще називають ролетами. Найчастіше їх можна зустріти на:

 • вікнах;
 • Дверях;
 • Воротах;
 • Гаражах.

Ролети на вікна, двері або все ж решітки, що вибрати? Переваги перших перед другими

ролети на дверях фото

Металеві решітки, раніше були дуже популярні. Але всьому, колись приходить кінець. На сьогоднішній день їх використання не є актуальним, адже з’явилися більш технологічно досконалі конструкції. Це ролети на вікна та двері. Звичайно, хтось може не погодитися, але такі факти на користь ролетних виробів:

 • Надійний захист всього полотна. Вони закривають ваше вікно, дверний проріз повністю, в той час, як решітка немає. Через це, можна пошкодити ваше вікно, що доставить вам неприємності;
 • Складність злому. Металеві грати легко спиливается болгаркою, адже у неї для цієї операції відповідна форма. Зручно, спиляв кріплення і все. Решітка знята. У 2018 році, для зловмисників це легка здобич. З ролетами на вікна набагато важче. Так, і їх можна зламати, але витратити на це потрібно набагато більше часу і зусиль. Вигода і переваги очевидні;
 • Функціональність. Ролети можна відкрити як вам завгодно і коли цього хочеться. Грати ж одного разу поставив і все;
 • Зовнішній вигляд. Так, решітки виглядають приємніше, можна покласти красиву квітку в горщику. Це факт. Але чи варто через це купувати їх? Вибір за вами.
 • ККорозія. Грати з часом гниють. Від цього не дітися нікуди. Так, можна зварюванням підлатати. Але з ролетами, цього не виникне, та й в ремонті вони більш невибагливі.

Підводячи риску, хотілося відзначити, що ціна ролетних виробів вище, але незначно, а переваги, які ви отримуєте в кінцевому підсумку, більш масштабні та значущі. Схиляти на бік покупки тієї або іншої конструкції немає змила. Ми можемо тільки дати вам практичні рекомендації та вигоди придбання вироблених нами конструкцій.

Матеріал, види управління і профілю рольставней

Вся наша продукція виготовляється тільки з алюмінію. Якщо, ви бачите, сталеві ролети на вікна і ціна на них явно завищена – не варто купувати у даного продавця.

Ролети на вікна виготовляються тільки з алюмінію, тому що це легкий і міцний вид металу. Профілю бувають двох видів: антивандальні (екструдовані) або пенозаполненние. Перші порожні в середині, але виконані з литого алюмінію, що забезпечує ще більшу міцність. Пенозаполненний профіль – менш міцний, так як виконаний з листів алюмінію намотаних один на інший, а в середині ламель задута піною. Такий вид профілю, більш утеплений і, коштує істотно дешевше екструд. + Також потрібно звернути увагу на ширину профілю, вона буває::

 1. 39 мм;
 2. 44 мм;
 3. 45 мм.

профіль для ролетних вікон

Рекомендації по вибору профілю

Витончені прийомчики маркетологів, навіяли нам, що найдорожче – значить краще. Це не так. Вибираючи профіль, потрібно звертати свою увагу:

 1. На що будемо встановлювати виріб;
 2. Де буде стояти конструкція.

Тепер все по порядку. Встановлюючи ролети на вікна – найкраще підходить профіль 39 мм пенозаполненний. За вартістю він найдешевший, але для вікон кращого і не потрібно. На якість роботи це ніяк не вплине. Але вікна бувають і великих розмірів, а на цей випадок, якщо розмір вашого прорізу понад два метри краще розглядати профіль 45 мм і 44 мм екструд І друге на що потрібно звернути увагу, де буде стояти роллета. Ми рекомендуємо ставити екструд тільки на вікна перших поверхів квартир, приватних будинків, так як вони найбільш уразливі до злому. Тому про захист краще подбати сповна.

Види управління

Щодо механізмів відкриття, закриття найбільш популярним є інерційна касета на пружині. Це недорого коштує і працює безвідмовно. Якщо ви, купуєте для вашого бізнесу, краще підходить ручне управління з замком внизу. Касета тут не підійде, так як, вмонтована вона всередині приміщення. Для любителів автоматики, ми пропонуємо два варіанти:

 • Пульт дистанційного управління;
 • Кнопка з автоматичним підйомом.

Але, по правді кажучи, якщо ви встановлюєте вироби на двері, вікна, то автоматика не потрібна, тому що габарити вироби невеликі, і переплачувати все ж не варто. Але вирішувати як завжди вам.

 Наші гарантії якості

Наша компанія rollety-ua несе відповідальність за свої вироби в більшій мірі, ніж дилерські представництва. Тому що ми самі виробляємо свій продукт і хочемо, що б клієнти залишилися максимально задоволеними. Купити ролети на вікна чи двері у нас дуже просто. Досить просто зв’язатися з менеджером і вказати габарити отвору, вид монтажу і бажаний профіль і тип управління. Після чого вам буде озвучена ціна на ваше виріб. Ви за бажанням можете укласти договір з нами. Так само на свої продукти у нас гарантія 12 місяців.