Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 050 144-94-00
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Купити ролети для гаража в місті Житомир за цінами від виробника

ролети на гараж Житомир

Набридло дивитися на важкі розсувні ворота, які родом ще з радянських часів? Побоюєтеся залишати свій гараж через неспокійних сусідів? Втомилися від постійного фарбування воріт, і відсутність вільного простору навколо гаража? Надійний виробник ролетів Rollety-UA пропонує Вам вирішення проблеми нав’язливої ​​уваги сторонніх за допомогою монтажу гаражних ролет в місті Житомир та області.

Ролетні ворота – це конструкція, яка складається з алюмінієвих ламелей, що утворюють захисне полотно, яке закриває ваш гаражний або в’їзний отвір. За способом своєї роботи, дана конструкція дуже нагадує жалюзі. Тут також є вал, на який намотується полотно, а сам вал захищений металевим коробом. Кріпиться такий виріб в самому отворі, накладним, або вбудованим способом. Встановлюючи захисні ролети на гараж, або в’їзні ворота в місті Житомир, Ви отримуєте:

  • Захист від проникнення і злому;
  • Відсутність зусиль при експлуатації;
  • Енергозбереження на обігріві і кондиціонуванні приміщення;
  • Менше пилу і яскравого світла;
  • Захищаєте себе від чужого цікавості і підглядання.

Наша компанія є виробником гаражних воріт ролетного типу в Житомирі

ролетні ворота Житомир фото

Власна виробнича лінія дозволяє отримати ролети гарантованої якості. Ми не займаємося продажем вже готових виробів, як це роблять багато дилерів. Маючи власні виробничі потужності, ми самостійно закуповуємо якісні комплектуючі, профіль і виготовляємо виріб за розмірами вашого прорізу. Замовляючи ролетні ворота для гаража в нашій компанії ви отримуєте 100% якісну і надійну конструкцію.

Широкий асортимент профілю для ролокасет на будь-який смак

Якщо ви збираєтеся купити гаражні ролети в місті Житомир саме у нас, ми можемо запропонувати вам наступні види профілю:

  1. Піновзаповненний – виготовлений з алюмінієвої фольги, методом роликової прокатки і наповнений в середині поліуретановою піною, що дозволить вам зберегти тепло у вашому гаражі. Доступний профіль наступної ширини: 55 мм, 77 мм.
  2. Екструдований – найпотужніший вид профілю, що є на сьогоднішній день. Цей тип профілю виготовляється з цілісного листа алюмінію, який продавлюється через спеціальну форму, утворюючи форму готової ламелі. В середині такого профілю є ребро жорсткості, що надає полотну з даного профілю максимум міцності і захисних властивостей. З такого профілю ви можете встановити вироби аж до п’яти метрів в ширину. Ширина даного профілю – 77 мм.

 гаражні ролети Житомир фото

Вибирайте ролокасети в Житомирі будь-якого кольору, який вам подобається

Купити недорого по відмінним цінами захисні ролети в місті Житомир та оцінити якість виконаних робіт по відео звітам можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо виготовлення та монтаж гаражних ролет, ролетних воріт і захисних ролет з гарантією на вироби – 1 рік. Швидкі терміни виготовлення – 7 робочих днів. Для того щоб залишити заявку на прорахунок або отримати консультацію звертайтеся в нашу компанію Rollety-UA. Якщо у вас виникли питання або ви хочете отримати консультацію, телефонуйте, наші менеджери завжди вам допоможуть.