Приблизні розрахунки вартості
Телефонуйте – 097 577-63-33
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Примітка: ціна вказана за габарит виробу. Доставка та монтаж рахується окремо. Вартість може змінюватись в залежності від курсу валют.

Купити захисні ролети в Івано-Франківську

Утеплили стіни, але в будинку все одно холодно? Відповідно до типових розрахунків втрати тепла через стіни становлять до 45%. Куди дівається все інше? Другим за величиною втрати тепла є вікна – в залежності від стану рами і скло пакету вони пропускають назовні 20-30% тепла. Що ж робити?

Наша кампанія rollety-ua.com.ua знайшла вирішення проблеми енергозбереження квартир і офісів установкою захисних ролетних систем в місті Івано-Франківську та інших регіонах України. Виробляємо ролети різної конструкції і розмірів для огорожі гаражних воріт, в’їзних прорізів, вітрин кіосків, магазинів та павільйонів.

За рахунок заповнення порожнини ламелі спіненим матеріалом ролети мають чудові енергозберігаючими параметрами. Очікуваний приріст температури в квартирі або офісі залежить від товщини стін будівлі і матеріалу, з якого вони виконані, і може становити 5 * С.

Захисні ролети допоможуть запобігти скупчення вуличного бруду і пилу в приміщенні, а також ізолюють ваш будинок від зайвого шуму в вашому домі, гаражі, що безумовно обрадує батьків маленьких дітей.

Неоціненною перевагою захисних ролет є легкість їх експлуатації: ролетні ворота, або ж захисні ролети на касеті або з автоматизованим управлінням, відключення кнопкою або дистанційним керуванням – Вам пропонується вибрати будь-яке виконання відповідно до об’єктів і можливостям.

Дізнатися більше про типи захисних ролетних конструкцій, вартість установки їх в місті Івано-Франківськ або отримати відповіді від фахівця можна на нашому сайті тут.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии