Захист вікон і дверей ролетними системами практикується на найрізноманітніших об’єктах: приватних будинках, квартирах, офісах, гаражах і магазинах. Залежно від сфери застосування відрізняються і цілі, які переслідують при установці ролет: захист від проникнення в приміщення, звуко- і теплоізоляція і ін. Для ефективного вирішення поставленого завдання ми пропонуємо широкий асортимент матеріалів для захисних ролет, а точніше – для виготовлення профілю ламелей.

Властивості ламелей залежать, перш за все, від способу його виготовлення. Сьогодні виробники пропонують два види профілю: роликового плющення і екструдований.

Профіль, створений за допомогою роликового плющення,більш легкий і має високі звуко- і теплоізоляційні характеристики. Як матеріал для його виготовлення використовується алюмінієва стрічка з товщиною 0,3-, 5 мм. В якості наповнювача використовується поліуретан. Це додатковий захист від вітру і низьких температур. Товщина ламелі з такого профілю може варіюватися від 37 до 55 мм. Це найбільш популярний вид профілю, який застосовується при установці ролетних систем в житлових приміщеннях і офісах.

Екструдований профіль має високу міцність. Технологія його виготовлення: видавлювання алюмінієвої заготовки через спеціальну матрицю. Для поліпшення міцності ламель оснащується ребром жорсткості. Товщина стінок екструдованого профілю становить 2 мм, а ширина ламелей варіюється в діапазоні від 42 до 55 мм. Такі ламелі мають високі характеристики міцності і можуть застосовуватися для захисту вікон і дверей будинків, квартир, офісів, розміщених на перших поверхах.

Для максимального захисту магазинних вітрин, виготовлення воріт для гаражів може використовуватися ґратчастий екструдований профіль з товщиною від 56 до 84 мм. Такий профіль має прозорі вставки, що робить його надзвичайно ефектним. Він є не тільки чудовим захистом для вітрин, але і добре пропускає світло. Більш високі характеристики міцності володіє двостінний екструдований профіль з товщиною від 30 до 45 мм.

Ламелі для ролет випускаються у великому кольором асортименті. Для забарвлення використовується порошкова фарба, що наноситься на профіль гарячим методом. Це обумовлює високий рівень захисту ламелей від УФ-випромінювання, атмосферних опадів, хімічно активних речовин. Багаторічна експлуатація ролетних систем нашої компанії практично не робить негативного впливу на їх зовнішній вигляд.

Вибір матеріалів для захисних ролет є визначальним фактором, від якого залежить область застосування захисних конструкцій. Раціональне використання матеріалів дозволить істотно скоротити матеріальні витрати на установку ролетних систем..

Матеріали для виготовлення захисних ролет