У сучасному суспільстві такий винахід людини, як вікна, є найбільш оптимальним захистом будинку від несприятливих погодних умов, сміття і пилу. Однак, на жаль, вони
не в змозі захистити наше житло від зловмисників або актів вандалізму. Якщо раніше таку функцію захисту виконували дерев’яні віконниці на вікнах, то сьогодні вже мало хто встановлює цей пережиток минулого, з причини своєї несучасності. Зараз же з’явилися рольставні, їх можна запросто віднести до елементів декору, але при цьому вони забезпечують надійний захист. Вони являють собою одну з різновидів жалюзі, і виконані у вигляді рулону з металевого полотна, двох напрямних, і, що ковзають по ним пластин. Такий вид захисту вікон і дверей з’явився в нашій країні відносно недавно, проте вже встиг завоювати чималу популярність.

Рольставни могут быть изготовлены из разных материалов: пластика, алюминия и стали. Вариант из пластика самый экономный, но он весьма недолговечен. Оптимальным вариантом считается алюминий или сталь. Такие роллеты устойчивы к коррозии, долговечны и обеспечивают надежную защиту.

Основні переваги захисних ролет на вікна

Переваги рольставней перед звичайними віконними гратами і віконницями складно переоцінити. По-перше, ролокасети не вимагають постійної фарбування, на відміну від сталевих грат і звичайних віконниць. По-друге, ролокасети виглядають набагато органічніше і не псують зовнішній вигляд з вікна. Їх можна легко прибрати при необхідності, і так же легко опустити на місце. Це можна зробити як вручну, так і за допомогою автоматичного управління. Ці залізні жалюзі можна придбати сьогодні практично в будь-якій кольоровій гамі, що прибере проблему поєднання рольставней з фасадом вашого будинку. Їх можна легко вбудувати на будь-якому етапі будівництва, вони підійдуть під будь-які вікна, навіть мансардні. Одним з переваг рольставней є те, що вони відмінно пристосовуються до будь-яких зовнішніх погодних умов – так, взимку рольставні служать відмінним теплоізолятором, влітку ж в будинку буде прохолодно, завдяки відображає властивостями. Найголовнішою перевагою рольставней, напевно, можна назвати їх універсальність в плані установки. Адже вони підходять не тільки для вікон, але і для дверних і гаражних прорізів. Саме такі рольставні можна придбати в інтернет-магазин rollety-ua.com.ua за найдемократичнішими цінами і в найкоротший термін. Ми виготовимо ролети будь-якої складності і доставимо їх практично в будь-яку точку України.

Переваги рольставней перед іншими видами решіток і ставень можна обговорювати безкінечно, адже у рольставней, до всього іншого, ще й тривалий термін експлуатації, вони відповідають всім вимогам пожежної безпеки, просто встановлюються і легко справляються. Так що, головним питанням, стає лише питання вибору виду рольставней в нашому інтернет-магазині rollety-ua.com.ua, а про все інше фахівцям нашої компанії. Пам’ятайте, що саме якісно зроблені ролети захистять ваше житло не тільки від сонця, вітру і пилу, але і від зловмисників.

Рольставні: переваги та важливі особливості