Для багатьох замовників рольставні стали вирішенням цілої низки проблем, з якими доводиться стикатися людині в сучасному світі. Функціональність ролетних систем влаштовує самих практичних людей, а їх зовнішній вигляд задовольняє найвимогливіших до естетики замовників. На сьогоднішній день рольставні нашої кампанії мають сім’ю затребуваними функціями.

Захист від проникнення

Рольставні стають серйозною перешкодою на шляху зловмисників. Якщо навіть побажав проникнути в ваш будинок знайде спосіб, щоб зруйнувати ролети на це йому знадобиться чимало часу, і все це буде супроводжуватися великим шумом. Рольставні забезпечені електроприводом не мають ніяких зовнішніх замків, які спростили б проникнення сторонніх всередину будівлі. Ролети мають антивандальний функцію – захищеним з їх допомогою вітрин не страшні удари каменів, пляшок і ін.

Захист від відблисків

У літню пору сонячні промені є серйозною перешкодою для нормального перегляду телевізора і роботи за комп’ютером. Сонячні відблиски роблять зображення на екрані практично не розпізнаваним. Частково опущені ролети позбавлять вас від цієї неприємної проблеми.

Захист від сонця

Рольставні справляються з функцією регулювання рівня освітленості не гірше жалюзі. Змінюючи ступінь підйому ролет, ви зможете домогтися комфортної для вас освітленості. Крім цього рольставні захистять меблі та інші аксесуари від вигорання під дією УФ-випромінювання.

Шумоізоляція

Про шкоду високого рівня шуму відомо всім: він згубно впливає на наше здоров’я, часом навіть призводить до хронічних захворювань. Жителям приватних будинків за межею міста ці проблеми не знайомі, але як бути, якщо за вашими вікнами пролягає жвава магістраль або неподалік розташований аеропорт? На допомогу прийдуть рольставні. Технологія виготовлення ламелей для рольставен дозволяє домогтися гарних шумоізоляційних характеристик. Крім цього ламелі забезпечуються спеціальними ущільнювачами, які надають конструкції хорошу герметичність.

Енергозберігаючі властивост

Ролети володіють хорошими теплоізоляційними характеристиками, значно скорочуючи втрати тепла в приміщенні. Збереження тепла відбувається завдяки створенню додаткової повітряного прошарку, що істотно заощаджує витрати на опалення в холодну пору року..

Ефект присутності

Навіть коли ви надовго залишаєте свій будинок, за допомогою ролет можна створити ефект присутності господарів. Для цього конструкції з електроприводом можуть оснащуватися додатковими датчиками, таймером, завдяки якому ваші ролети будуть відкриватися-закриватися в призначений час. Навряд чи зловмисники захочуть проникнути в будинок, який «полон» людей.

Комфорт

Велика розмаїтість ламелей для ролет дозволяють створити додатковий комфорт в приміщенні. Звичайні сталеві або алюмінієві ламелі ви можете замінити спеціальним профілем з віконцями – такі конструкції називаються рольрешёткамі. За допомогою такого полотна ви не тільки захистите себе від зловмисників, але і досягнете рівномірного розсіювання денного світла в приміщенні.

Функціональність рольставен залежить, перш за все, від комплектації. Комбінуючи ті або інші матеріали, оснащуючи ролети додатковими пристроями, ви створите конструкцію, яка буде відповідати всім вашим потребам.

функції рольставен