Багато людей до сих пір впевнені, що металеві жалюзі зручніше і доцільніше використовувати в торгових центрах, магазинах, банках, тобто громадських будівлях. Однак, на сьогоднішній день, саме ці ролети є відмінною альтернативної захистом приміщень від проникнення. Більшість власників будинків і квартир віддають перевагу саме їх традиційним металевим ґратам.
Рольставні представляють собою полотно з послідовно з’єднаних між собою, найчастіше металевих, профілів (ламелей). Проводять такі захисні профілі з пластику, алюмінію і сталі. Вони можуть відкриватися, як вручну, так і допомогою автоматики. Доглядати за ролетами легко, так як вони дуже міцні і просто сконструйовані.
Щоб грамотно вибрати рольставні, необхідно правильно визначитися з основними критеріями вибору. Перш за все, потрібно визначити, який розмір таких ролетів вам потрібен. Потім потрібно вибрати вид установки, тип профілю. У інтренет-магазині rollety-ua.com.ua ви можете придбати такий вид захисту ваших вікон і дверей за вигідними для вас цінами. На закінчення, необхідно визначитися з типом управління і видом запірного пристрою для металевих жалюзі.
Сучасні рольставні в основному виконують функцію захисту дверей, вітрин, вікон від незаконного проникнення. Коли їх полотно закрито, його потрібно зафіксувати (замкнути), щоб його не можна було відкрити. Для цього використовуються різноманітні замки.
Різновиди замків для захисних ролет
Одним з найпоширеніших є замок ригеля для рольставен у вигляді бічної засувки (клямки). Щоб зафіксувати такий ролет, потрібно відкрити вікно і закрити засувки. Засувки рухаються в спеціальних каналах в направляючих конструкції. Такий тип замка використовується у всіх роллетах з ручним керуванням.
Замок для рольставен (ригеля) в нижню планку. Такий тип замка застосовується також при механічному управлінні. Дія такого замку подібне бічним засувок: в нижній планці полотна встановлюється замок з ключем. Коли ключ повертається, ригеля пластина зсувається і таким шляхом рольставні закриваються. Тільки на відміну від бічної засувки, тут необхідний ключ..
Верхній замок для рольставен. Такі види замків застосовуються з карданом або електроприводом. Їх встановлюють на вал в коробі рольставні. При замкненому замку блокується підняття роллета.
І електричний замок для рольставен з ключем. Електрозамок застосовується спільно з електроприводом і схожий за дією на звичайний вимикач – без ключа неможливо підняття і опускання віконниці.
Таким чином, при установці рольставен необхідно, перш за все, звернути увагу на надійність і функціональність замку. Якісні і надійні замки для рольставен можна придбати в на сайті ТУТ, так само, як і самі профілі. Зробіть правильний вибір, тому що саме добротно зроблені ролети на сьогоднішній день забезпечують оптимальну по поєднанню краси, надійності і економічності захисну функцію для дверних, віконних і гаражних прорізів.