В епоху все зростаючого інтересу до будівництва будівель за індивідуальними замовленнями, і в той же час в епоху розгулу злочинності і вандалізму, що може запропонувати людині виробник захисних систем, що задовольняло б і вимогам надійності, і одночасно мало гарний вигляд? Відповідь тільки одна – це сучасні багатофункціональні захисні системи, створені з пластика, сталі або алюмінію, або простіше кажучи – рольставні. Адже саме цей винахід дозволяє захистити не тільки віконні прорізи, а й дверні, і навіть гаражні отвори, закрити від сторонніх очей веранди приватних будинків і великі панорамні вікна. Крім цього, рольставні мають ряд інших переваг, таких як захист від шуму, пилу, несприятливих погодних умов. Довгий термін експлуатації ролет також змушує зробити вибір саме на їхню користь. Безумовно, що одним з головних чинників вибору ролет є бажання захистити віконні та дверні прорізи від несанкціонованих проникнень зловмисників. Рольставні складаються з цілісного полотна з ламелей (профілів), що направляють і механізму управління. Управління може бути як механічним (ручним), так і автоматичним.

Щоб правильно вибрати таку захисну систему, потрібно визначитися, з якою метою вам необхідні ролети. Так, в залежності від рівня безпеки, ролети можуть бути пенозаполненние (роликового плющення) і екструдовані ролети.

Види захисних ролет

екструдовані ролети

Їх відмінність полягає в тому, що ролети роликового плющення (пенозаполненние) виконують в основному функцію захисту від шуму, пилу і сонячних променів. Екструдовані же ролети відрізняються високою міцністю і є більш надійним захистом від несанкціонованого проникнення. Саме такі екструдовані ролети підвищеної міцності можна придбати в інтернет-магазині rollety-ua.com.ua. Такі профілі бувають як одностінні, так і двостінні, обов’язково з поперечним ребром жорсткості.

Вибір на користь екструдованих ролет коштує зробити власникам магазинів, виставкових павільйонів, торгових центрів, автосалонів, а також власникам приватних будинків, які піклуються про підвищену безпеку свого будинку і гаража. Адже саме екструдовані ролети відрізняються підвищеною міцністю, жорсткістю конструкції і противовзломними властивостями. Усередині такого профілю є додаткове ребро жорсткості. Крім цього, такі ролети відрізняє висока компактність намотування – ви економите за рахунок використання захисних коробів і кришок менших розмірів. І, що важливо, дані захисні системи відрізняються дуже хорошим запасом міцності, унікальну будову забезпечує мінімальний прогин профілю, що особливо важливо при установці на вітрини. Далі, більш міцна конструкція замку в порівнянні зі звичайними ролетами, що виключає спробу злому. Якщо ви вже визначилися зі стилем вашого павільйону, торгового центру або житла, то вам залишається лише замовити екструдовані ролети підвищеної міцності і надійний захист вашим приміщення гарантована.

Екструдовані ролети – найнадійніший захист