Заміри захисних ролет

Одним з найпопулярніших видів віконних і дверних покриттів є, звичайно ж, захисні ролети. Слід зазначити, що ролети використовувалися навіть в стародавні часи, тільки ось при цьому вони мали вигляд дерев’яних, пов’язаних між собою шкіряними смужками ламелей. На сьогоднішній день зовнішній вигляд ролет є набагато більш удосконаленим і служить не тільки для обмеження видимості, але і в якості захисту від стороннього втручання.

Зняття розмірів захисних ролет, перед установкою, є одним з найбільш важливих етапів всіх робіт. Від правильно певних розмірів залежить не тільки зовнішній вигляд всього вироби, а й такі поняття як довгостроковість роботи всієї конструкції. При прийомі вашого замовлення, фахівці нашої компанії зробить точні виміри для виготовлення захисних ролет. Ми зробимо не тільки виміри але і допоможемо клієнтові вибрати правильне технічне рішення.

З чого ж, все-таки, ми починаємо зняття вимірів перед установкою захисних ролет?

Найголовніший момент в знятті вимірів полягає у визначенні більш зручного і безпечного способу монтажу ролет. Слід зазначити кілька існуючих видів монтажу, таких як:

  • накладної;
  • вбудований;
  • комбінований.

На фактори визначають спосіб монтажу захисних ролет впливають такі дані, як особливості фасаду будівлі, стан і якість зовнішньої і внутрішньої обробки будівлі і звичайно ж спосіб управління ролетами.

Рольставні розміри короба

Після того як буде обраний спосіб установки, можна приступати до безпосередніх вимірах самого отвору. І так, необхідно визначити, на яку глибину будуть встановлюватися ролети. Глибина не повинна перешкоджати відкриттю і закриттю вікна чи двері. Після визначення глибина, на якій буде встановлюватися ролети, ви зможете дізнатися безпосередньо сам розмір виробі.

Ширину ролет ми визначаємо наступним чином. Вимірюють ширину отвору знизу, зверху і посередині. Шириною вироби буде найменша ширина отвору. Точно таким же чином встановлюється довжина виробу. Після отримання всіх необхідних даних відбувається розрахунок розмірів полотна захисних ролет.

Слід зазначити, що ролети є одні з найпопулярніших видів віконних перекриттів і на сьогоднішній день ви можете підібрати будь-які підходяща для вас ролети на нашому сайті https://rollety-ua.com.ua/. Купити ролети не складе труднощів, ми зробимо доставку в будь-яку точку України: в Києві, Харкові, Донецьку та інших містах.