Сучасну архітектуру великих міст важко уявити без висотних будівель, красивих пам’яток і звичайно ж, металевих захисних систем – рольставней, які захищають цю красу від різних протизаконних дій.
Захисні ролети зараз користуються великою популярністю і використовуються повсюдно і для захисту приватних будинків, торгових центрів і павільйонів, а також ресторанів, кафе і автосалонів.
Таке широке поширення захисні ролети отримали не дарма, їх універсальність, доступність і простота установки перевершила такий вид захисту, як звичайні металеві решітки та віконниці.
- Рольставні можливо встановити як на віконні, так і на дверні прорізи як надійний захист від несанкціонованого злому.
- Захист від сторонніх поглядів, особливо це актуально для жителів перших поверхів і власників офісів нижніх поверхів.
- Відмінний захист вікон від несприятливих погодних умов, будь то дощ, сніг або сильний вітер. А також вони захищають приміщення від прямих сонячних променів, забезпечуючи прохолоду в спекотні дні і збереження шпалер і меблів.
- Шумоізоляційні властивості цих сучасних жалюзі широко відомі жителям будинків поблизу жвавих трас або галасливих вулиць.
- Сучасні захисні ролети знижують витрати на опалення, зберігаючи до 40% тепла.
- Рольставні відмінно виконують свою декоративну функцію, дивуючи різноманітністю кольорових гам і оригінальних форм.
Щоб визначитися з правильним вибором захисних ролет, слід вивчити всі конструктивні особливості та основні моменти їх установки. Існують різні види установки, які пропонують виробники. Зовнішня конструкція найпоширеніша, дозволяє встановлювати такі жалюзі вже на збудоване приміщення відповідно до інтер’єру будинку. Вбудовані короба встановлюють безпосередньо на етапі будівництва або реконструкції, на підготовлений проріз. Кріплення внутрішнього короби більш складне, і вимагає ретельно виміру на етапі підготовки будівлі.
Існують два види профілів для рольставней: це профіль роликового плющення (пінозаповненний) і екструдований. Пінозаповненние профілі бувають з м’яким і твердим наповненням. Є ще перфоровані захисні ролети, які частково пропускають світло і мають цікавий дизайн. Екструдовані профілі відрізняються підвищеною міцністю і надійністю, мають у своїй будові додатково ребро жорсткості.
Є кілька типів направляючих шин, по яких рухається полотно: стандартні, посилені, здвоєні, кутові і дистанційні
Слід зупинитися на типах запірних пристроїв: вони бувають у вигляді звичайних бічних засувок (клямок), замок в нижню планку (ригеля), замок, верхній замок (використовується в комплекті з електродвигуном або карданом) і електрозамок (застосовується разом з електроприводом).
Можна вибрати ручний (механічний) або автоматичний тип управління захисними ролетами. Ручні приводи зручні для невеликих віконних і дверних прорізів. Ручні приводи можуть бути: шнурові інерційні, стрічкові інерційні, шнурові редукторні, вороткові, кордові, пружинно-інерційні механізми.
Тим, хто віддає перевагу зручності і комфорт, варто зупинити свій вибір на автоматичних системах управління захисними ролетами. Таким чином, ви отримаєте можливість управляти всіма віконницями в своєму приміщенні і регулювати їх роботу різноманітними датчиками і таймерами. Такі автоматичні системи можна придбати у нас по дуже вигідним для вас цінами, щоб оформити замовлення досить зайти на rollety-ua.com.ua та подати заявку.
нашими фахівцями, і вони максимально швидко і якісно оформлять ваше замовлення.