Один з головних питань, яке хвилює, як власників приватних будинків, так і керівників магазинів, автосалонів, та й взагалі людей, відповідальних за безпеку громадських будівель – це як забезпечити надійну охорону будівель, зокрема віконних і дверних прорізів. І тут єдино очевидним вибором стають ролети, причому не прості, а протизламні ролети. Це найбільш посилена і надійна система захисту ваших вікон і дверей, яка гарантує недоторканність вашої власності. Такі антивандальні ролети можна замовити у нас по самій демократичній ціні і з гарантією якості, для цього вам потрібно залишити своє замовлення на сайті rollety-ua.com.ua.

Суттєвим моментом є різниця між противовзломними ролетами і звичайними. Багато фірм, що випускають рольставні, дають всім одиницям назву антивандальних ролет. І дійсно, зовні досить важко визначити, якого роду жалюзі перед вами: звичайні або захищені. Насправді ж, ролети, які виконані з пластикових ламелей або з тонкого (менше 5 мм) алюмінію, не можуть бути противовзломними. Звичайно, такі ролети захистять скло від кинутого каменя або іншого предмета, але для досвідченого зломщика серйозною перешкодою не будуть. Хороші протизламні ролети повинні бути виготовлені з міцних матеріалів і мати додаткові захисними функціями. Ефективність їх буде залежати від якості матеріалів, правильного монтажу та коректного використання. Але при цьому, звичайно, вартість антивандальних ролет буде значно вище звичайних.

антивандальні ролети

   Є важливі нюанси, на які слід  звернути увагу при виборі антивандальних ролет.

  • Перш за все, істотний момент – це жорсткість профілю, з якого зібрано полотно, найкраще, якщо це буде міцний алюміній або сталь.
  • Також важлива система блокування, яка не дозволить відкрити антивандальні ролети зовні. Варто вибрати надійний, функціональний механізм. Найпростіший варіант – це клямки з боків або внизу, але для того, щоб їх зафіксувати, доведеться постійно відкривати вікно.
  • Якщо ви налаштовані на автоматичне управління, то потрібно зупинити свій вибір на електроприводі, який оснащений гальмом і перешкоджає обертанню вала, якщо він керується ззовні.
  • Найпоширенішим способом розтину рольставен може бути їх поддеваніем знизу. Тому, в нижній планці антивандальних ролет знаходиться міцний сталевий стрижень, через що практично неможливо підчепити таке полотно знизу.
  • Ще одним важливим моментом є якість фіксації напрямних на віконних і дверних отворах. Напрямні для протівовзломних ролет повинні бути міцно зафіксовані на стіні, найкращим варіантом буде використання сталевого нарізної прута.

Існують ще додаткові конструкції для підвищення міцності протівовзломних ролет, для об’єктів, схильних до підвищеного ризику несанкціонованого проникнення. Їх надійність гарантують кращі європейські виробники. Зламати ці системи просто не представляється можливим. Однак, як правило, для споживача буде достатнім придбання звичайних протівовзломних ролет. Головне, зупинити свій вибір на компаніях, що займаються виробництвом і монтажем антивандальних ролет на професійному рівні. Наші фахівці приїдуть і особисто зроблять всі необхідні виміри і допоможуть, виходячи з цього, підібрати тип захисного профілю і спосіб монтажу в максимально швидкі терміни.

Антивандальні ролети – найнадійніший захист