Загальновідомо, що різні кольори надають абсолютно різний вплив на людину – на його самопочуття, настрій, здоров’я і навіть на матеріальне благополуччя. Тому професіонали в сфері дизайну інтер’єрів вміло використовують колірні поєднання для створення певної атмосфери.

Наприклад, червоний колір – це колір руху, він символізує потік життєвої енергії. Зелений – це заспокійливий колір, який створює відчуття спокою і душевної гармонії. Білий колір у всі часи був символом чистоти, непорочності та світлих помислів.

Вибір кольору для захисних ролет котеджів

На сьогоднішній день ролети настільки популярні, що стали невід’ємною деталлю багатьох архітектурних споруд, що дало дизайнерам – проектувальникам фасадів будівель додатковий простір для реалізації творчих ідей. Адже за допомогою захисних ролет можна додати будинку або котеджу якусь завершеність і індивідуальність.

Котеджі, споруджені з дерев’яного бруса можна оформити ролетами, які будуть виконані в кольорі, що точно відповідає фактурі і відтінку деревини, а в опущеному положенні і зовсім перестанутт виділятися, створюючи єдину композицію зі стінами будинку. Використання ролет різних кольорів особливо ефектно. З їх допомогою можна створити фасад будинку, який буде гармоніювати з природними фарбами природи. Наприклад, ролети зеленого кольору на тлі зрубу створюють ефект порослого мохом дерева.

Прихильники класики також мають вибір. Для оформлення будинку в кращих традиціях класичного колірного жанру існує кілька світлих відтінків жалюзі – чистий білий, кремовий, молочний білий або колір слонової кістки. Такі кольори захисних ролет чудово поєднуються з фасадами будинків світлих тонів, служать гідною прикрасою і підкреслюють їх презентабельність.

Якщо ж будинок має зовнішню обробку не з дерева, а, наприклад, з червоної цегли, для його оформлення підійдуть рубіново-червоні ролети. Привабливий, яскравий і оригінальний дизайн фасаду будинку можна створити, підібравши ролетні системи, колір яких відповідає кольору покрівельного матеріалу – синього, бордового, зеленого. Завдяки широкій колірній гамі захисних жалюзі значно збільшилася можливість їх використання.

Кольорові рішення для офісних ролет

Для офісів, розташованих в історичному районі міста або на центральних вулицях, де не можна порушувати екстер’єр конкретного будинку і поруч стоять архітектурних об’єктів, була розроблена спеціальна система прихованого монтажу. Такі ролети відрізняються тим, що їх встановлюють усередині отвору вікна. Так вони не крадуть у старовинних будинків їх особливий шарм, зберігають не пошкоджене атмосферу старих вулиць.

Якого кольору повинні бути захисні ролети для офісів? Найкращим рішенням буде дотримання класиці – використання відтінків однієї колірної гами. Тобто, якщо фасад будинку викладений з червоної цегли, то йому підійдуть жалюзі відповідного відтінку – червоний рубін. Світлі фасади добре поєднуються з ролетами кольору слонової кістки.

Будинки, оформлені в дусі нового часу будуть виглядати ще більш сучасно з ролетними системами з алюмінієвих профілів, які виглядають благородно і дорого за рахунок особливої ​​фактури металу. Навіть серед металевих ролет у вас є великий вибір – профіль буває виконаний в бірюзовому кольорі або ж кольорі шампань, імітувати темну і світлу бронзу і т.д.

Колір ролет для ресторанів і торгових площ

Вибрати кольори захисних ролет від компанії rollety-ua.com.ua для ресторанів, супермаркетів, кафе, мабуть, найпростіше. Вони можуть бути традиційними і відповідати загальному стилю ландшафту, а можуть формувати власний стиль закладу. Шикарно виглядають поєднання різнокольорових ламелей – класичні і найнесподіваніші композиції. Якщо використовувати в оформленні та правильно вжити фірмові кольори, то звичайні ролети будуть робити рекламу вашого магазину (ресторану, кафе) навіть в закритому стані. І це довгострокова акція.

Кольорові рішення захисних ролет для інтер’єру