Ролети з зовнішнім управлінням

Ні для кого давно не секрет, що ролети на замку, є одним з найсучасніших і універсальні методів захисту вашого будинку від стороннього втручання. Вони ж, називаютя ролетами з зовнішнім управлінням (пружина, замок) і є найбільш універсальним і надійним типом управління. При такій конструкції підняття роллетного полотна відбувається за допомогою пружинно-інерційного механізмом. А замок ригеля, який знаходитися в нижній планці захисних ролет забезпечує надійне замикання.

Слід зазначити і підвищений рівень зручності у використанні такого виду вироби, як ролети на замку, так як вони дуже прості в експлуатації, а також встановлюються на будь-який дверний або віконний проріз, не залежно від його розміру. Слід виділити основні переваги ролет із зовнішнім управлінням:

 1. По-перше, це висока надійність бенкет експлуатації
 2. По-друге, при кріпленні даного виду ролет не приходиться робити наскрізних отворів в стіні або вікні.
 3. І по-третє, структура кріплення дозволить не зіпсувати інтер’єр і не порушити внутрішню обробку приміщень.

Не можна змовчати про недолік ролет на замку, на щастя, він тільки один, такий тип віконних перекриттів можна закривати тільки зовні. Якщо вас влаштовує це, тоді цей вид захисних ролет саме для вас.

Не можна не звернути увагу і на зовнішній їх вигляд. Ролети на замку завжди будуть виглядати дуже естетично. Що дозволяє встановлювати їх в будь-якому місці, будь це заміський будинок або вікна житлової квартири. Але не варто забувати про обмеження по вантажопідйомності, для цих перекриттів на замку вона становить від 6 до 75 кг.

Слід зазначити sосновні сфери застосування::

 • Вхідні двері
 • Торгові павільйони
 • Вітрини
 • Кіоски
 • альтанки
 • Вікна

Розповідати про переваги ролет перед будь-яким іншим видом віконних жалюзі можна практично до безкінечності.

Якщо ви володієте спеціальними технічними знаннями, то для вас важливий буде тип приводу зошитах ролет і їх будова. Нижче представлено фото, на якому подібно розписана структура ролет на замку.

Комплектація захисних ролет із зовнішнім (пружина, замок) управлінням

  Захисні ролети з зовнішнім (пружина, замок) управлінням

 1. Кришка бічна/li>
 2. Направляючий елемент
 3. Супорт підшипника
 4. Підшипник
 5. Втулка
 6. Вал
 7. Тримач
 8. Короб захисний
 9. Пружинно-інерційний механізм
 10. Направляюча
 11. Заглушка
 12. Пробка
 13. Стопор
 14. Нижня планка
 15. Замок ригеля

Варто відзначити, що наша фірма реалізує та виробляє захисні ролети з доставкою в будь-яке місто України (Київ, Харків, Донецьк та ін.). До того ж на нашому сайті https://rollety-ua.com.ua/ ви зможете завжди підібрати відповідні ролети. І в цьому вам допоможу наші професійні консультанти.

Все, що стосується вибору, визначення розмірів і подальшої установки ролет вимагає ретельної підготовки і тому в даному питанні не радячись висококваліфікованого фахівця вам не обійтися. Якщо ви вирішили замовити саме ролети на замку, ви завжди зможете залишити заявку за цим посиланням.. І наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом