Ролети з внутрішнім керуванням (касета, автозамок)

В першу чергу, варто відзначити, що на сьогоднішній день захисні ролети вже давно не є чимось особливим і нестандартним для сучасного споживача. Навпаки ролети стали, нічим іншим, як засобом захисту нашого будинку від сторонніх проникнень і всякого роду несанкціонованих втручань, здатних заподіяти нам матеріальну шкоду.

У чому ж все-таки полягає зручність захисних ролет на касеті?

Їх друга назва, ролети з внутрішнім керуванням, вони представляють собою конструкцію на алюмінієвій основі, що складається зі скріплених між собою ламелей або, як їх ще називають, ролетних профілів. Алюмінієва конструкція ролет є дуже міцною і не піддається корозії. Для того що б відкривати та закривати ролети на касеті необхідно вручну пересунути шнур приводу, який так само називається інерційною Касети. Ще в цих роллетах використовується редукторні касета, просто кажучи, управління здійснюється крутінням ручки. Шнур намотується на шків і полотно ролет опускається або піднімається.

Якщо заглибитися в історію то ми побачимо, що ролети були одним з найдавніших видів віконних перекриттів. Так, в Стародавньому Єгипті використовували подібну роллетам конструкцію, зроблену з дерева. У країнах Європи ролети перестали дивувати людей багато десятків років тому і стали вельми звичним і буденним атрибутом кожного будинку.

На українському ринку захисні ролети перестали бути дорогим задоволенням і давно користуються високою популярністю. Раніше про доступність ролет на касеті споживач міг тільки мріяти. На сьогоднішній день їх можна вільно купити за доступною ціною на нашому сайті https://rollety-ua.com.ua/. Ми здійснюємо доставку ролет на касеті в будь-який куточок України і, безпосередньо, в такі міста як Київ, Харків і Донецьк.

Даний вид ролет найчастіше використовується:

 • Для установки на вікна.
 • Для захисту вітрин.
 • Застосовуються в кіосках.
 • Для установки в альтанки.
 • На двері (за бажанням замовника).

Найважливіші переваги ролет на касеті є:

 1. управління зсередини самого приміщення або будинку.
 2. відсутність необхідності докладання зусиль при підйомі ролет.

Є й деякі недоліки, які обов’язково потрібно враховувати при виборі:

 1. При установці захисних ролет на касеті утворюється отвір для шнура в стіні або вікні, що може порушити вашу внутрішню обробку і інтер’єр
 2. Система управління складніше ніж у ролет на замку з використанням пружини.

Комплектація захисних ролет з внутрішнім (касета, автозамок) управлінням.

Захисні ролети з внутрішнім (касета, автозамок) управлінням

 1. Кришка бічна
 2. Направляючий елемент
 3. Підшипник
 4. Втулка
 5. Вал
 6. Короб захисний
 7. Тримач
 8. Шків
 9. Ролик
 10. Трубка захисна
 11. Ролик для троса
 12. Направляюча
 13. Пробка
 14. Заглушка
 15. Автозамок
 16. Вставка в планку
 17. Стопор
 18. Нижня планка
 19. Шнур
 20. Касета редукторні (інерційна)
 21. Касета для сталевого троса
 22. Ручка
 23. Трос
 24. Напрямна шнура

Радимо зробити свій вибір на користь цих ролет, якщо вам необхідно перекрити отвір великих розмірів. За допомогою ролет з внутрішнім керуванням вам буде набагато легше відкривати і закривати приміщення. Тому, якщо ви зважилися на установку даного виду конструкцію, ви з легкістю можете подивитися як це виглядає, на нашому сайті в розділі«Роботи». Залишити заявку на проcчет і виготовлення можна ТУТ.