Монтаж ролет на вікна та двері

Установка або просто монтаж захисних ролет є питанням педантичним і важливим, так як від якості установки, залежить термін служби самого виробу.

Способи, якими встановлюються ролети, бувають різними і відрізняються один від одного методом кріплення. Так, умовно виділяють два методи, одним з яких є накладний монтаж захисних ролет, а другим- вбудований монтаж..

У чому ж власне полягає принципова різниця між цими двома способами монтажу. Накладний метод полягає в тому, що самі ролети встановлюються з накладкою на стіну приблизно по 10-15 сантиметрів від краю стіни на двох боках і вгору близько 12-30 сантиметрів. Таким чином, ролети як би накладаються поверх стіни і самого отвору, який вони закривають.

У свою чергу, вбудований вид монтажу захисних ролет на вікна полягає саме в тому, що:

  • сам виріб поміщається або всередину отвору;
  • або безпосередньо на сам отвір.

 

   Монтаж в отвір зовнішній зовнішній    

 

    Монтаж в отвіркоробом всередину  

 

   Монтаж в отвір внутрішній    

 

Монтаж в отвір зовнішній Монтаж в отвір коробом всередину 
Монтаж в отвір зовнішній
 

     Монтаж на отвір зовнішній    

 

     Монтаж на отвір внутрішній    

 

4.jpg 5.jpg

Варто звернути увагу на те, що такий вид монтажних робіт призведе до зменшення безпосередньо самого отвору.

Відразу хочеться попередити покупця про те, що якщо ви зібралися встановлювати ролети самостійно, а довжина виробі перевищує півтора метра, то в поодинці вам не впоратися і щоб не зіпсувати і отвір і ролетне виріб, краще, звичайно ж, буде звернутися до допомоги фахівців.

Процес монтажу захисних ролет досить кропітка праця і вимагає певних навичок і спеціального інструменту. У нашій компанії працюють справжні професіонали. Вони в дуже короткі терміни встановлять Вам будь-які ролети якісно, ​​і Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час.

ТТим більше це стосується, установки ролет з електроприводом. Ми виконаємо роботи монтажу ролет в будь-якому місті України (Києві, Харкові, Донецьку та інших містах). Вартість установки буде залежати від декількох аспектів, таких як розмір самого пристрою, а також вид отвору (вікно, гараж або що-небудь інше). Якщо все ж ви зважилися купити ролети, то для того, щоб полегшити вибір ви можете ознайомитися з фотогалереєю, розміщеної на нашому сайті. Про всі інші особливості ви зможете дізнатися у фахівця при оформленні замовлення ролет.