Купити захисні ролети, ролетні ворота в місті Мелітополь

Рольставні стали звичним явищем для великих мегаполісів і провінційних містечок. Незважаючи на недавню появу захисних ролет в місті Мелітополь, їх надійність і практичність була високо оцінена. Сьогодні вони встановлюються на об’єктах самого різного призначення. Захисні ролети – це недорогі системи на вікна, вітрини і кіоски, а також використовуються в якості гаражних воріт.

Гаражні ролети в місті Мелітополь

Захисні ролети в Мелітополі можуть бути встановлені на вікна, вітрини і кіоски. Наша компанія пропонує кращі рольставні в Мелітополі, які відрізняються розмірами, кольором, вартістю. Крім цього, все частіше виробляються монтажі саме ролетних воріт для гаража, так як цей сегмент стає все популярнішим. Тому є логічне пояснення. Оснонвие причини популярності ролет для гаража:

  • Вартість значно нижче, ніж конкурентні моделі;
  • Економія місця;
  • Немає потреби у великій кількості вільного простору;
  • Простота установки;
  • Легкий догляд.

На нашому сайті ви знайдете характеристику, ціни, фото нашої продукції. Крім цього, ви можете дізнатися вартість готового габариту вироби: воріт і вікон за допомогою нашого калькулятора нижче.

Розрахунок вартості віконних і гаражних ролет в місто Мелітополь

[Wpcc id = “1”]

Особливості конструкції захисних ролет

Захисні ролети складаються з полотна і короба. Полотно виготовляється з скріплених між собою ламелей і приводиться в рух приводом. Залежно від призначення захисних ролет в Мелітополі і Запорізькій області, ламелі виготовляються з алюмінію. Алюмінієві конструкції використовуються для захисту офісів і приватних домоволодінь. Також підійдуть для виготовлення гаражних ролет. У проізводістве воріт використовують більш потужних і вітростійкий профіль 55 і 77 мм. Для захисту від корозії останні покриваються полімерним покриттям. В якості наповнювача в профілі використовується поліуретан.

В якості приводу для відкриття-закриття захисних ролет можуть застосовуватися як ручні механічних приводи, так і електроприводи. Останні більш популярні і зручні, оскільки дозволяють управляти конструкцією віддалено, організувати її роботу спільно з фотодатчиками, датчиками пожежної сигналізації, таймером.

Гратчасті захисні ролети використовуються в Мелітополі для надійного захисту вітрин магазинів і кіосків. Забезпечуючи збереження вітрини, вони не псують зовнішній вигляд будівлі і забезпечують нормальний рівень природного освітлення.