Захисні ролети в Маріуполі

Захисні ролети на нашому ринку з’явилися порівняно недавно, але вже здобули справжню народну любов. Захисні ролети в Маріуполі встановлюють не тільки в офісах, але і на вікнах в приватних будинках, квартирах. Широко використовуються захисні ролети в Маріуполі в якості гаражних воріт, для вітрин і кіосків.

Для багатьох вони стали не тільки символом безпеки, а й захистом від надлишку сонячного світла, а також цікавих очей В компанії  rollety-ua.com.ua вам запропонують величезний вибір кращих рольставень в Маріуполі. Асортимент продукції дозволяє підібрати відповідні за розмірами, вартості та кольорового оформлення рольставні. Ролетні конструкції не складні в експлуатації, надійні і мають довгий термін служби. У нашому каталозі ви знайдете опис, характеристики, фото і ціни захисних ролет, установку яких ми виробляємо в Маріуполі.

Найбільш поширений матеріал для виготовлення рольставен, які ви можете купити в Маріуполі – алюміній. Це екологічно безпечний, стійкий до корозії матеріал. Для поліпшення захисних і естетичних характеристик, збільшення терміну служби він може покриватися полімерним шаром. Захисні ролети зі сталі найбільш застосовні в якості гаражних воріт, оскільки мають більш високі характеристики.

В якості приводу для відкриття-закриття захисних ролет можуть застосовуватися як ручні механічних приводи, так і електроприводи. Останні більш популярні і зручні, оскільки дозволяють управляти конструкцією віддалено, організувати її роботу спільно з фотодатчиками, датчиками пожежної сигналізації, таймером.

Гратчасті захисні ролети використовуються в Маріуполі для надійного захисту вітрин магазинів і кіосків. Забезпечуючи збереження вітрини, вони не псують зовнішній вигляд будівлі і забезпечують нормальний рівень природного освітлення.