Якими тільки не можуть бути захисні ролети: для гаражів, воріт, дверей і вікон. Їх використовують всюди, встановлюють в житлових будинках, заміської, комерційної нерухомості. Жоден недавно збудований гараж не обходиться без такої конструкції. Але і старі будівлі можна осучаснити, якщо виконати монтаж  ролет. Вони вписуються в фасад будь-якого будинку, споруди. Але найважливіше – вироби виконують захисну функцію і займають мінімум площі.

Чим практичні ролетні ворота і їх конструкція

Ролетні ворота ціна Кривий РогТаке місто, як Кривий Ріг сповнений будинків і будов, де використовуються сучасні металоконструкції. На гаражах можна побачити металеві ролети, схожі на дуже щільні цільні жалюзі. Ці гаражні ролети взагалі не вимагають площі для відкриття. Вони вертикально згортаються вгору і точно так же опускаються вниз. Металеві ламелі за допомогою механізму накручуються на вал, а потім ховаються за декоративною накладкою. А звичайні гаражні ворота, навпаки, вимагають місця для відкриття.

Основні особливості:

 • Можна придбати ролети потрібних розмірів. Прямий виробник виконує індивідуальні замовлення.
 • Вся конструкція включає в себе профіль, профіль, направляючі і металеві ламелі. Останні вводяться в дію за допомогою ручного або автоматичного механізму. Полотно намотується на вал до самого верху. Потім цей валик з ламелей ховається за декоративною накладкою. Все це відбувається за кілька секунд.
 • Доступна ціна. Іноді звичайні металеві ворота обходяться в набагато більшу суму, але поступаються ролетів в практичності і надійності.

Встановлюються ролети на гараж в місті Кривий Ріг дуже швидко, але можуть прослужити довгі роки. Вони мають спеціальне покриття, стійке до подряпин, корозії. Тому власникові не потрібно з року в рік наносити ще один шар фарби.

Ролети для віконних прорізів

Рольставні Кривий РогНа всіх фото сучасних будинків можна побачити рольставні, встановлені на вікнах. Якщо раніше приватні будинки, заклади, квартири на перших поверхах прикрашали металевими гратами, то тепер вони пішли в далеке минуле. Жодна решітка не встоїть перед проникненням зловмисників. До того ж, вона не захистить вікна від пилу, бруду, вандалізму та інших впливів. Саме тому рольставні в Кривому Розі стали користуватися великою популярністю. Вони надійно і щільно прикривають дверний отвір в закритому стані, а потім компактно згортаються при відкритті.

Їх переваги:

 • Захищають вікно від ударів, вандалізму, пилу. Є і екструдовані ролети з металом більшої товщини
 • У закритому стані не пропускають вологу, град, інші опади.
 • Важко піддаються злому, хіба що злодіям доведеться попрацювати довгий час з циркулярною пилкою. Зрозуміло, шум від неї буде почутий моментально.

На віконні захисні ролети ціна в місті Кривий Ріг цілком демократична. Їх не потрібно оновлювати через кілька сезонів, так як конструкція прослужить багато років поспіль. Можна замовити конструкцію не тільки відповідних розмірів, але і кольори. Найбільшим попитом користуються ролети коричневого кольору, так як поєднуються з будь-якими видами вікон і фасадів. Споживачі вибирають і автоматичний, і ручний механізм відкриття, так як обидва вони зручні в користуванні.

Ролети для дверних прорізів

Захисні ролети Кривий Ріг купитиМожно купити ролетні ворота в Кривому Розі не тільки для гаража, але і дверних прорізів. Різниця полягає лише в розмірах, а конструкція використовується та ж. Внизу є спеціальний замок, який ще більше посилює заходи безпеки. Якщо надзвичайно важливо, щоб виріб ніхто не зламав, можна замовити екструдовані ролети з алюмінію підвищеної товщини. Тоді метал буде надзвичайно вкрай пошкодити. У будь-якому випадку дверний проріз і саме полотно буде захищено від:

 • Опадів: граду, снігу, дощу.
 • Вологи.
 • Вітру.
 • Пилу, бруду.
 • Фарби, порізів, ударів, будь-яких актів вандалізму..
 • Злому.

Саме полотно з алюмінієвими ламелями щільно прилягає до отвору і не пропускає навіть частинки пилу. Якщо купити захисні ролети в місті Кривий Ріг, то можна значно підвищити безпеку свого будинку або іншого приміщення. Алюміній, з якого виготовляється профіль і інші основні деталі, дуже стійкий до злому. Щоб розкрити ролети на дверях, злодіям буде потрібно багато часу і галаслива циркулярна пила. Тому вони навряд чи зважаться на це. Знизу встановлюється замок, який також непросто швидко зламати.

Механізм відкриття

купити гаражні ворота Кривий РогНа ролетні ворота ціна залежить від їх розміру, а також типу механізму відкриття. Можна піднімати і опускати конструкцію вручну, автоматично або навіть за допомогою пульта дистанційного керування. Не можна точно сказати, що будь-якої з механізмів є кращий за інший. Всі вони досить практичні і не вимагають особливих сил для відкриття, закриття ролет. Навіть якщо вибрати ручний, а не автоматичний тип, то все одно конструкція буде приводитися в рух без зусиль.

Суть механізмів:

 • При автоматичному запуску потрібно просто натиснути на кнопку всередині приміщення. Тоді ролети самі по собі будуть опускатися або згортатися вгору. Замок слід закривати самостійно.
 • З ручним механізмом буде потрібно прокрутити ручку всередині приміщення, щоб полотно піднялося або опустилося. Все влаштовано так, щоб людина прикладала мало зусиль. Він просто з легкістю прокручує ручку і фіксує її в кінці.
 • Є і автоматичний механізм з пультом управління. Тоді і зовсім не потрібно підходити до роллетам. Вони приводяться в дію за допомогою дистанційного пульта.

На фото всі перераховані види конструкцій нічим не відрізняються один від одного, вся різниця стає відчутна в процесі користування. Якщо купувати ролети на вікна або ж на двері, то слід вибирати зручний для себе механізм. У всіх випадках монтаж (посилання відбувається досить оперативно. Ролети за доступною ціною і всіх видів є в місті Кривий Ріг в нашому інтернет магазині rollety-ua.com.ua.