Гаражні ролети від виробника в місті Кременчук

Захисні ролети – це конструкції, в яких виробникам вдалося об’єднати високі естетичні показники і відмінні функціональні можливості. У місті Кременчук автовласники встановлюють ролети на гараж все частіше. Це є пояснення, адже конструкція:

  • Проста в установці;
  • Не вимагає вільного простору навколо гаража;
  • Немає втрати корисної площі всередині;
  • Має хорошу ціну.
  • Розрахувати вартість ролетних воріт в місто Кременчук за допомогою калькулятора

Для розрахунку заповніть всі поля нижче, вибравши потрібні параметри, профіль і тип управління конструкції. Після чого можна відправити заявку для зв’язку з нашим менеджером.

Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление

Що собою являють захисні ролети

Вироби виробляються з алюмінію. Складаються з полотна, яке намотується на вал і приводиться в рух за допомогою спеціального приводу.

Основна функція захисних ролет в Кременчуці – обмеження доступу через гаражний отвір. Але крім цього вони мають ще цілим рядом можливостей, які покращують комфорт усередині приміщення – захищають від сонячних променів, шуму, цікавих поглядів. Гаражні ролети в є хорошою альтернативою звичайним воріт. Управляти такими конструкціями можна не покидаючи крісла автомобіля, а експлуатувати їх можна в умовах обмеженого простору перед гаражем.

Ролетні системи – універсальні у всіх планах

Ще однією привабливою особливістю конструкції є гратчасті захисні ролети в Кременчуці, які широко застосовуються для захисту вітрин магазинів і кіосків. Установка таких ролет гарантує антивандальний захист – розбити скло при їх наявності неможливо. При цьому вони не перешкоджають проникненню світла і не заважають огляду вітрини.

Основним елементом ролет є полотно, що складається з ламелей (профілю), що виготовляються з алюмінію або сталі з полімерним покриттям. Наповнювачем ламелей, гарантує їх міцність, шумо- і теплоізоляцію є поліуретан. Для поліпшення герметичності захисних ролет ламелі оснащуються ущільнювачами.

Компанія rollety-ua.com.ua пропонує кращі захисні ролети в Кременчуці на вікна, вітрини і кіоски, з різними розмірами і вартістю. Ознайомитися з нашою продукцією можна на сайті компанії, де ви знайдете характеристики конструкцій, їх фото та ціни. Наші фахівці надають послуги з обслуговування та ремонту захисних ролет в Кременчуці.