Купити захисні ролети в місті Краматорськ

Захисні ролети – найбільш популярні системи для захисту гаражних, віконних прорізів, а також вітрин і кіосків. Вони мають цілий ряд переваг в порівнянні зі звичними нам гратами. Рольставні встановлюються на вікна істотно підвищують комфортабельність проживання: захищають від проникнення ззовні, сонячних променів, опадів, шуму. Установка гаражних рольставень в місті Краматорськ рекомендована тим, хто не має достатньої кількості вільного простору перед гаражем. Система, обладнана електроприводом з можливістю дистанційного керування, дозволить управляти конструкцією, не покидаючи автомобіля.

Розрахунок вартості віконних і гаражних ролет в місто Краматорськ

Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление

Заповніть всі поля калькулятора для визначення базової вартості габариту готового виробу і відправте їх менеджеру, якщо хочете оформити замовлення.

Ми пропонуємо ролетні ворота і захисні ролети в Краматорську за ціною від виробника. Асортимент продукції представлений конструкціями з різними розмірами, типом приводу, колірними рішеннями. Фото нашої продукції, інформація про ціни доступна на сайті компанії.

Гаражні ролети – новий виток захисту отворів

Захисні ролети складаються з полотна і короба. Полотно виготовляється з скріплених між собою ламелей і приводиться в рух приводом. Залежно від призначення захисних ролет в Краматорську, ламелі виготовляються з алюмінію. Алюмінієві конструкції використовуються для захисту офісів і приватних домоволодінь, а також підійдуть для виготовлення гаражних ролет, але з більш посиленого профілю 77 і 55 мм. Для захисту від корозії останні покриваються полімерним покриттям. В якості наповнювача в профілі використовується поліуретан.

Рольставні та гаражні ворота в Краматорську широко застосовуються для захисту вітрин торгових закладів. З цією метою ви можете купити захисні ролети з гратчастим профілем. Такі конструкції мають прийнятну вартість, збережуть ваше майно і не погіршать огляд вітрини.