У повсякденному побуті ролети або рольставні використовуються відносно недавно, проте вже завоювали чималу популярність завдяки своїй практичності, ефективності і простоті використання. Профілі захисних ролет відрізняються за своїми видами, що використовувався матеріалу і типу установки. Такі декоративно-охоронні системи і всі захисні ролети вже стали звичним видовищем на вітринах закритих магазинів, торгових павільйонів, складських приміщень, та й просто приватних будинків. Якщо раніше такі захисні системи були досить дорогими, за рахунок вузької популярності і малої поширеності, то зараз їх можуть дозволити собі придбати і люди середнього достатку. Захисні ролети отримали своє широке визнання не дарма. Вони відрізняються гарним зовнішнім виглядом, не вимагають складного догляду, не закривають вид з вікна, прості в експлуатації і установці. Крім цього, рольставні забезпечують надійний захист дверних і віконних прорізів, гаражним воротам і вітрин магазинів. Профілі захисних ролет дозволяють ощадливим громадянам скоротити втрати тепла взимку і зберегти прохолоду влітку, а власникам торгових центрів, павільйонів і супермаркетів – елегантно захистити свої вітрини від несанкціонованого проникнення і актів вандалізму. Різноманітність видів рольставен задовольнить самий виборчий смак.

Профіль захисних ролет

Можна вибрати тип ролет із пластику, алюмінію або сталі. Можна вибрати пенозаполненний або екструдований профіль захисних ролет (в залежності від ступеня захисту), різні типи замків і різні декоративні рішення. Тим громадянам, які турбуються про свій захист можна бути спокійними – ці жалюзі відповідають всім вимогам пожежної безпеки. У разі пожежі такі віконниці можна легко відкрити зсередини і швидко евакуюватися.

Ролети -це універсальні захисні системи, їх популярність пояснюється тим, що їх можна встановлювати як на етапі будівництва, так і на вже відбудовані об’єкти. Вони відрізняються високим ступенем захисту від несанкціонованого проникнення зловмисників або вандалізму. Вражає своєю різноманітністю і колірна гамма профілів захисних ролет, вона включає як стандартні набори кольорів, таких як чорний, білий, бежевий, сірий, так і самі незвичайні під дерево, яскраво червоний, насичений синій, зелений і т.д. В інтернет-магазині rollety-ua.com.ua можна придбати ролети, виконані в різних колірних рішеннях і різних профілів.

Різновиди профілів рольставен

Механізм рольставней самий невигадливий, складається з рухомої і нерухомої частин. Можна вибрати, яким чином ви будете керувати ролетами: механічно (вручну) або автоматично (натисканням на пульт). Тепер немає необхідності підходити до кожного вікна або двері, досить одного натискання, щоб закрити всі віконниці.

Головне, на що варто звернути увагу при виборі захисної системи ваших вікон і дверей, це на профіль захисних ролет. Існують профілі роликового плющення (пінозаповнення) і екструдовані профілі. Пінозаповнення можуть бути з твердим або м’яким наповнювачем, і відрізняються своєю легкістю, міцністю, шумо і светопоглощающими властивостями. Екструдовані ж профілі являють собою цілісне полотно з додатковим жорстким ребром, можуть бути як одинарні, так і подвійні. Головна їхня особливість у тому, що вони відрізняються підвищеною міцністю і надійністю. Однак, в таких віконницях і вага помітно збільшується. Таким чином, ролети не тільки послужать захистом ваших віконних і дверних прорізів від незаконних проникнень і погану погоду, але і додадуть фасаду вашого будинку привабливий зовнішній вигляд. Захисні системи прекрасно забезпечують повну безпеку будівлі, при цьому не порушуючи естетики зовнішнього вигляду.

Як правильно вибрати профіль захисних ролет