Виготовлення захисних ролетних систем

Найголовніший напрямок роботи нашої компанії – це виготовлення захисних ролет в Харкові, Дніпропетровську та в інших містах України

Захисні ролети є шикарною альтернативою віконним гратам і залізним парканів. Вартість захисних пристроїв виготовленого у нас буде залежати в першу чергу від його розмірів, складності установки, а також інших особливостей вашого замовлення. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з фото і підібрати для себе підходящий варіант ролет.

Виготовлення ролети на сьогоднішній день набули такої популярності, що складно не назвати ту сферу, в якій вони б не використовувалися. Ролети ви сомжете побачити на вікнах житлових будинків, офісних приміщень, магазинів, гаражів, торгових павільйонів і на багатьох інших видах будівель. Дана конструкція може бути оснащена електроприводом, що, безумовно, полегшує її використання.

Які ж перевагинашої компанії при виготовленні ролет:

  1. Їх практичність, доступність в ціні, а найголовніше рівень захисту приміщення від злому і сторонніх проникнень, дуже приваблюють сучасного споживача.
  2. При виготовленні ролет у нас ви вибрати для себе будь-який вид управління або ручний або автоматичний.
  3. Конструкцію ролет можна встановлювати і всередині будівлі, і зовні, таким чином ми з легкістю врахуємо архітектурні особливості вашого будинку.

 

Izgotovlenie rollet.jpg

У той же час, виготовлені на замовлення захисні ролети, не дивлячись на всі позитивні характеристики щодо їх застосування, є приємним доповненням до фасадного оформлення вашого.

Важливим буде звернути вашу увагу і на практичність даного вироби. Так, основою конструкції, на якій кріпляться ролети, є високоміцний, стійкий до корозійних пошкоджень алюмінієвий профіль. Ролетне полотно вкрите кількома видами спеціальних фарб і лаків, які є стійкими до зовнішніх пошкоджень. Таким чином, коли ми виготовляємо захисні ролети, використовуємо самі високоякісні матеріали.

Якісно виготовлені ролети є також і запорукою пожежної безпеки, так як вони покриті матеріалами, досить стійкими до різних зовнішніх факторів. У разі пожежі ролети виступають як перешкода і не дозволяють поширюватися вогню. А в першу чергу вони є відмінним захистом від вітру, сонця і багатьох інших природних явищ.

І наостанок хотілося б відзначити, що при оформленні замовлення на виготовлення захисних ролет, вам неодмінно варто звернути особливу увагу на виробника та відгуки про нього. Важливим плюсом саме нашої компанії є досвід. Ми дуже швидко приймемо замовлення, і виконає його в найкоротші терміни.