Ролети з електроприводом

На сьогоднішній день захисні ролети прикрашають вікна і двері майже кожного сучасного будинку. Що ж це за конструкція і як нею користуватися? Саме слово «ролети» походить від англійського слова рол, що в перекладі означає колесо. Даний вид захисних перекриттів насправді існують ще з давніх часів, але масштабно в тому вигляді, який для нас відомий, вони стали проводиться тільки 1854 році.
Умовно їх можна розділити на два види, як автоматичні і ручні.

Основне відрізнення цих видів, як ви вже, напевно, здогадалися, є необхідність прикладати фізичні зусилля, здійснюючи підняття або опускання стрічки вироби.

Безперечно, автоматичні ролети з електроприводом куди зручніше у використанні, ніж ручні. Відкриття та закриття даного виду захисних ролет здійснюється за допомогою електродвигуна. Автоматичні ролети, найчастіше, вибирають саме для зручності. Але так само бувають випадки, коли вага полотна конструкції не дозволяє використовувати для відкриття вироби на пружині або шнурі.

Захисні ролети з електропроводів поділяються на такі види:

  • З вимикачем на клавішах
  • З замковим вимикачем
  • C дистанційним пультом.

Зручність автоматики полягає саме в тому, що вам не доведеться прикладати зусилля при їх відкриття або закриття, автоматичні ролети закривається дуже швидко і оснащені спеціальною фіксуючою клямкою, яка буде перешкоджати будь-якому проникненню. Взагалі, слід відзначити, що ролети є одним з найбільш вдалих способів красиво захиститися від сонця, вітру, а також різного роду протиправних проникнень.

Автоматичні ролети з електроприводом не поступаються в сфері застосування, іншим видам ролет. Їх встановлюють:

  • На входні двері
  • На торгові павільйони
  • На кіоски
  • Альтанки
  • Гаражі

Комплектація захисних ролет з електроприводом

Комплектація захисних ролет з електроприводом

  1. Кришка бічна
  2. Направляючий елемент
  3. Підшипник
  4. Втулка
  5. Вал
  6. Блокуючий механізм
  7. Короб захисний
  8. Електропривод
  9. Кріплення
  10. Направляюча
  11. Пробка
  12. Заглушка
  13. Нижня планка
  14. Вимикач або радіоуправління

Але варто звернути увагу на один недолік цього типу дверних і віконних перекриттів – у випадку, коли з якихось причин не буде електрики, автоматичні ролети можна буде відкрити. Тому при замовленні такого виду дверних перекриттів вам варто передбачити додаткову комплектацію – так званий аварійний підйомник. Ознайомитися з іншими видами віконних і дверних перекриттів для захисту ви завжди зможете на нашому сайті  https://rollety-ua.com.ua/.

Ми зможемо виготовити і встановити автоматичні ролети для вас в максимально короткі терміни. Ціни вас приємно здивують, так як вартість ролет з електропроводів будуть нижче ніж у конкурентів. Якщо ви вирішили замовити саме автоматичний вид захисних перекриттів, подайте заявкуна прорахунок прямо зараз. Якщо ви ще сумніваєтеся, ознайомтеся з фото наших робот і виберіть самі відповідні ролети саме для вашого будинку або павільйону.