Все частіше замість громіздких секційних воріт в гаражі можна зустріти ролети. Це легка, функціональна конструкція, що перевершує класичні ворота своєю універсальністю. Крім цього гаражні ролети мають високі естетичні показниками, практичні і прості в установці. Найчастіше застосовуються на об’єктах, де неможлива установка звичайних секційних воріт – перш за все це пов’язано з відсутністю необхідності в значному вільному просторі.

Основні переваги гаражних ролет

  • Висока якість застосовуваних матеріалів;
  • Проста і зручна експлуатація;
  • Ефективний захист від несприятливого впливу навколишнього середовища;
  • Ворота оснащені надійним захистом від падіння полотна;
  • Термін служби воріт – не менше 10 років. Для подальшої експлуатації потрібно огляд і заміна пружини в блоці управління (в разі механічного приводу);
  • Монтаж ролет проводиться за гаражним отвором, що гарантує безпечне пересування транспорту.

особливості конструкції

Гаражні ролети – це полотно, зібране з ламелей, яке намотується на вал, наявний в коробі у верхній частині воріт. Ламелі можуть виготовлятися зі сталі та алюмінію. В якості армуючого наповнювача використовується поліуретан. Розміри профілю для гаражних ролет перевершують такі у конструкцій для вікон. Вони володіють хорошими тепло- і звукоізоляційні характеристики.

Найбільш популярним матеріалом для виготовлення ламелей гаражних ролет є оцинкована сталь із захисним покриттям із полімерних композицій. Такий захист охороняє ворота від корозії і механічних пошкоджень. Кожна ламель оснащується спеціальним ущільнювачем, який забезпечує високу герметичність конструкції. По краях гаражних ролет встановлюються ущільнювачі з полімерного каучуку, що захищає об’єкт від опадів і теплових втрат.

Відкриття воріт відбувається шляхом підняття полотна. Управління гаражними ролетами здійснюється за допомогою механічних та електричних підйомників. Вибір варіанту залежить від побажань замовника, бюджету. Можна оснастити систему пультом ДУ, що дозволить управляти воротами, не покидаючи автомобіля.

Безпека

Гаражні ролети виготовлені відповідно до вимог безпеки. Спеціальна форма ламелей охороняє пальці від защемлення, що особливо важливо при експлуатації автоматичних воріт. Використовувана в підйомному блоці Храпова муфта запобігає можливість падіння полотна. Вона блокує систему навіть при вийшла з ладу пружині. Додаткові гарантії безпеки забезпечуються установкою датчиків відкриття хвіртки і поломки пружини.

Управління воротами

Для управління ролетами можуть використовуватися як механічні пристрої, так і електричні приводи. Найпростіший і надійний спосіб управління – ручний із застосуванням пружини. Замикання полотна ролет виконується в нижній частині за допомогою ригельного замку або бічними замками на петлях. Для полегшення руху полотна використовується пружина. Ручне управління може бути застосовано в конструкціях габарити яких не перевищують трьох метрів в ширину і двох у висоту.

Найбільш популярним варіантом є автоматичне керування ролетами. У цьому випадку конструкція забезпечується приводом, приймачем і пультом дистанційного керування. Додатково передбачається установка фотодатчиків, системи аварійного підйому, тумблера відключення приводу. Переваги такого виду управління очевидні: комфортне керування в будь-який час року, більш надійний рівень захисту від злому (відсутні зовнішні замки), менша ймовірність поломки механізму підйому.

Переваги гаражних ролет очевидні і здатні привернути увагу найвимогливіших замовників. Зручна експлуатація при будь-яких погодних умовах роблять їх привабливими як для чоловіків, так і для слабкої статі. Можливість установки воріт в місцях з обмеженим простором перед гаражем, великий вибір матеріалів, що відрізняються технічними характеристиками і вибором кольорів – робить ролети наша компанії універсальним видом захисних конструкцій для гаража. Замовити гаражні ролети ви можете ТУТ.

Особливості та переваги гаражних ролет