Купити ролетні ворота, гаражні ролеті, ролокасети у місті Львів

Разрахунки вартості конструкції
Телефонуйте – 097 577-63-33
Попередній розрахунок вартості ролетикалькулятор вартості розрахунку ролети
Калькулятор
Ширина мм
Висота мм
Выбор профиля
Управление
  • 35, 45 мм профіль підходить тільки для віконних ролет і для закриття дверних прорізів;
  • 55 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору для установки – три метри;
  • 77 мм профіль для воріт. Рекомендована ширина отвору – більше трьох метрів.

Купити ролокасети у місті Львів. Найкраща ціна від виробника

гаражні ролети Львів фото

Захисні ролети у місті Львів прекрасно вписуються в інтер’єр сучасних будівель і не менше гармонійно поєднуються з архітектурою старого міста. Профіль для ролокосет випускається в багатій коліровій палітрі. Вибрати необхідні вам ролокасети у Львові можна виходячи з їх вартості, характеристик полотна, типу приводу.

Вибираючи між залізними ришітками на вікна і сучасними рольставнями багато хто віддає перевагу останнім. Пояснюється це досить просто. Захисні ролети мають високі естетичні показниками, і навіть ковані решітки програють їм, залишаючись все тими ж гратами. Купити захисні ролети у Львові – значить вирішити не тільки питання безпеки, а й істотно підвищити комфорт. З їх допомогою можна регулювати надходження світла в приміщення, захиститися від сонячних променів, опадів, сторонніх поглядів.

Основа конструкції захисних ролокасет в місті Львові
є гнучке полотно із сполучених між собою ламелей (профілю). При піднятті рольставень полотно намотується на вал, розташований у верхній частині системи. Для виготовлення полотна використовуються алюмінієві і сталеві ламелі. Для захисних ролет у Львові встановлюються в будинках, офісах найчастіше використовуються ламелі з алюмінію з наповнювачем з поліуретану. Для гаражних ролет, вітрин магазинів і кіосків доцільніше використовувати профіль зі сталі, який додатково захищається полімерним покриттям.

ролетні ворота Львів фото

Для відкриття-закриття рольставень у Львові може бути використаний мехніческій-річний тип приводу або електропривод з дистанційним управлінням. Вибір залежить від місця установки ролетних систем, їх кількості, ваги полотна, кола людей експлуатують захисні ролети у Львові. Вибираючи електропривод, ви маєте можливість оснастити систему датчиками, таймером, електронними замками.

Компанія rollety-ua.com.ua пропонує кращі рольставні у Львові. Асортимент продукції представлений конструкціями з різними розмірами, типом приводу, колірними рішеннями. Фото нашої продукції, інформація про ціни доступна на сайті компанії. Також ми спеціалізуємося на сервісному обслуговуванні та ремонті ролет у Львові.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 4,89 из 5)
Loading...

Comments are closed.